Рекомендуємо прочитати

Як зрозуміти, що він вам зраджує?

article3496.jpg

Зрада - потужне випробування для будь-яких відносин. Саме невірності коханого, за статистикою, жінки бояться найбільше: зрада здатна якщо не зруйнувати любов, то вже точно забезпечити відносинам серйозну тріщину і надовго позбавити здатності довіряти близькій людині. Перераховані ознаки ні в якому разі не є однозначними сигналами про зраду - багато що залежить від темпераменту чоловіка, його способу життя, змін у кар'єрі і особливостей відносин в кожній парі. Тим не менше, якщо ви виявляєте в поведінці коханого відразу декілька з цих ознак, варто прислухатися до своєї інтуїції: не виключено, що в житті вашого коханого з'явилася інша жінка.

Перепади настрою

Зважившись на зраду, чоловік буде неодмінно страждати, по-перше, від почуття провини, по-друге, від страху викриття та необхідності щохвилини контролювати свою поведінку, щоб не «заплутатися в свідченнях» і не видати себе. У підсумку ви можете зіткнутися або з підвищеною дратівливістю з приводу, або, навпаки, з нетиповими проявами турботи і уваги: замучений докорами сумління, чоловік може ні з того ні з сього запропонувати вам допомогу в домашніх справах або погодитися на дорогу покупку.

Зміни в зовнішності

Як не дивно, одним з перших ознак зради психологи вважають нову манеру голитися: якщо раніше ваш обранець був у цьому плані досить недбалий, а тепер став збривати рослинність на обличчі з завидною старанністю, можливо, він робить це не тільки заради ділового іміджу . Аналогічними сигналами є нові звички в одязі і несподівана любов до спортивних тренувань.

Незаплановані грошові витрати

Цей пункт особливо актуальний, якщо у ваших відносинах прийнято вести єдиний фінансовий облік, ви маєте доступ до банківських рахунків один одного і спільно плануєте всі витрати. Несподівано збільшені витрати на обіди та вечері або періодично виникаючі «дірки» в бюджеті можуть означати, що у вашого чоловіка з'явилася ще одна, секретна «стаття витрат».

Зникнення під різними приводами

Чергова тривала нарада, неможливість додзвонитися, повідомлення без відповіді - це, як правило, досить серйозні сигнали, особливо якщо подібна поведінка вашому коханому невластива і ви звикли постійно телефонувати і бути на зв'язку протягом дня.

Підвищена обережність в комунікаціях

Зверніть увагу на те, як ваш чоловік поводить себе зі своїм мобільним телефоном. Якщо раніше він безтурботно залишав його на увазі, просив вас перевірити, хто йому телефонує, і завжди відповідав на дзвінки у вашій присутності, а тепер не випускає телефон з рук або взагалі вимикає його, - це привід замислитися. Те ж саме стосується комп'ютерів і планшетів: якщо у вашій присутності вони блокуються або вимикаються, а то й зовсім виявляються «забутими в машині», не виключено, що вашому чоловікові є що приховувати.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Любов, весілля, щасливе сімейне життя .... Про це мріє кожна жінка. На жаль, іноді наші мрії розсипаються на порох, і після...
У свідомості людей утвердилася думка, що щасливий шлюб може бути тільки при наявності дітей. А бездітний шлюб...
Згідно з даними статистики, шлюби розпадаються постійно. Причому існує тенденція до розширення даного феномена. Ще...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top