Рекомендуємо прочитати

Якщо чоловік зрадив. Чи варто мстити?

article2760.jpg

Рано чи пізно це може статися в житті кожної з нас. І тоді неминуче виникає і це первісне бажання - помститися. Відплатити тією ж монетою? Зрадити з тим, хто давно домагається твоєї прихильності, а ти як дура зберігаєш вірність з рогами на маківці? Чи означає це, що ти опустишся до його рівня?

Почнемо з того, що йому на цьому самому рівні сімейних відносин цілком затишно і комфортно, і він зовсім не вважає себе кимось, хто опустився, докотився, згрішив і т.п. Це порядок чоловічих речей. Інша справа - що ви самі про це думаєте. Якщо ви віруюча, можете сміливо розцінити цей вчинок як гріх, бо сказано у святому писанні: «Не чини перелюбу».

Якщо чоловік зрадив. Чи варто мстити?

То чи варто в помсту чоловікові грішити самій? Та без любові? Та з ким попало, з першим зустрічним? Не варто, повір. Не полегшає, це точно. Пам'ятай - найголовніше зберегти самоповагу і особисту гідність. І як ти себе будеш почувати себе на ранок після випадкового сексу? Помста відбулася? Легше? Самоповаги додалося? Впевнена? Тепер ти на тому ж рівні, що й він. Тільки різниця є: йому на ньому відмінно живеться, а тобі? Чи не краще залишитися на своєму власному рівні, зберігши гідність і честь самурая? Може бути, набагато важливіше залишитися самою собою, не поступившись від своїх принципів і кодексу честі, ніж мстити в змозі істерики і гніву?

Якщо чоловік зрадив. Чи варто мстити?

А взагалі: зраду дружини більшість чоловіків не прощають, незважаючи на свої власні грішки. Бо як кажуть у тому анекдоті: якщо я маю, значить, ми маємо, а якщо тебе мають - значить, нас мають. Смішно, звичайно, але це міцна чоловіча позиція. Простіше кажучи - їм можна, а нам не можна. Ну, а що нам точно не забороняється, так це зберігати самоповагу.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Є така історія про зустріч дружини і коханки одного чоловіка....
 Зрада - потужне випробування для будь-яких відносин. Саме невірності коханого, за статистикою, жінки бояться...
Більшість чоловіків йдуть «наліво» не з метою піти з сім’ї, а просто щоб відволіктися, розвіятися....
Якщо чоловік 4 рази сходить наліво, він обов'язково повернеться до дружини. Багато здогадуються, про те, що чоловік...
Scroll To Top