Рекомендуємо прочитати

Як дізнатися, що хлопець збирається вас кинути

article2153.jpg

Ніхто не хоче думати про можливий розрив стосунків. Особливо коли це стосується власних відносин. Кінець любові - це завжди важко. Чи виникає відчуття, що хлопець веде себе трохи дивно час від часу? Є вісім ознак, як визначити, що хлопець збирається кинути дівчину. І якщо хоча б один з них присутній, значить, пора бити тривогу. Хоча часом кожен з них окремо може і не бути приводом до великих переживань. Все залежить від ситуації, а також від характеру відносин.

Далеко один від одного

Він витрачає все більше часу далеко від своєї дівчини. Якщо виникає відчуття, що чоловік постійно знаходить привід відмовитися від зустрічі, то, швидше за все, це початок кінця любові. У деяких випадках дівчина, коли дзвонить, може почути неоднозначний фоновий шум в трубці телефону з його боку. Бути може, йому зараз весело і без коханої? І він знаходиться з друзями, а то й подругами, в клубі або в гостях? Якщо хлопець почав проводити більше часу на тусовках без своєї дівчини, швидше за все, він порве з нею стосунки.

Як дізнатися, що хлопець збирається вас кинути

Немає сексу

Іноді у чоловіків є певні труднощі і вони не хочуть завантажувати своїми проблемами власних подруг. І відсутність сексу в цьому випадку - це зовсім не ознака кінця любові. І, швидше за все, він не прагне позбавитися від подруги. Тим не менш, в деяких випадках певні сумніви повинні все ж закрастися в голову дівчини. Якщо відзначається помітне зниження інтенсивності сексуальних відносин, то краще відразу, навпростець випитати все докладно. І не мучити себе сумнівами.

Як дізнатися, що хлопець збирається вас кинути

Менше ласки

Хлопець стає менш ласкавим. Він уже не бере свою дівчину за руку, як раніше, в громадських місцях. Він старанно ухиляється від будь-яких її дотиків, знімає руку зі свого плеча або стегна. І замість того, щоб цілувати в губи перед відходом клює в лоб. Будь яка подібного роду поведінка може свідчити про те, що чоловік збирається покласти край любові. Проте варто пам'ятати, що не всі чоловіки люблять проявляти ласку в стосунках. Так що якщо йому це ніколи не було притаманне, то і турбуватися нема про що.

Ключі назад

Якщо хлопець віддав ключі від квартири дівчини їй назад або ж зажадав, навпаки, свої, то це один з найбільш явних ознак швидкого розставання. В принципі, деякі вважають за краще обмежуватися і подібною заявою. А після цього не вважають своїм обов'язком повідомити, що розставання, виявляється, відбулося. Деякі ще до цього прохання докладають і незрозумілу відмовку. Мовляв, немає нічого в цьому підозрілого. Але це не так.

Таємні дзвінки

Хлопець почав виходити або навіть вибігати з кімнати кожного разу, як дзвонить його телефон? Це не тільки ознака того, що він збирається кинути свою кохану, але і також може означати, що він в новому пошуку. І може, дуже навіть успішне. Приховані телефонні дзвінки можуть бути і ознакою сюрпризу до дня народження. Однак якщо на спроби з'ясувати, що відбувається, він злиться, значить, варто чекати біди.

Як дізнатися, що хлопець збирається вас кинути

Вічно зайнятий

Чоловік завжди зайнятий. Причому саме в ті дні та години, коли дівчина намагається з ним зустрітися. То йому потрібно затриматися на роботі, то в нього з'являється старий друг з одвічними проблемами, то він повинен допомогти мамі повісити карниз. Загалом, приводів відмовитися від зустрічі з'являється безліч. І ні в одному з випадку дівчина не може прийти йому на допомогу.

Відсутність дзвінків

Коли він перестає дзвонити сам, і доводиться робити це самій кожен раз, значить, кінець стосунків вже зовсім близько. Якщо він випадковим чином втратив свій телефон або ж змушений був по тій або іншій причині змінити номер, то він зобов'язаний повідомити про це відразу ж своїй дівчині. Якщо цього не зробив, то саме вона і є головна причина втрати телефону і зміни номера.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Проблеми з взаєморозумінням і довірою можуть час від часу виникати навіть у самої гармонійної і люблячої пари. Однак є...
У цій статті ми зібрали десятку універсальних предметів, які вважаються неодмінними атрибутами сексуальних...
Інтернет міцно увійшов у наше життя. Одні бачать в Інтернеті паличку-виручалочку, енциклопедію з усіх питань, інші...
Scroll To Top