Рекомендуємо прочитати

Як позбутися від в'ялого целюліту в домашній умовах?

article3299.jpg

Целюліт - одним з найлютіших ворогів прекрасної половини людства. На жаль, «апельсиновий недруг» багатоликий. Виділяють не лише стадії целюліту, як відомо їх чотири, а й три основні форми - твердий, набряклий і в'ялий.

Можна виділити три основних форми целюліту. Це твердий (фіброзний), набряклий (водянистий, едематозний) і в'ялий (м'який, адіпозний) целюліт.

Найбільш складною в лікування прийнято вважати в'ялий (м'який) целюліт. Характерні ознаки в'ялого целюліту - обвисла шкіра, відсутність м'язового тонусу і підшкірної клітковини, прояв варикозних вузлів, застій крові у венах і порушення циркуляції крові, м'яка шкіра, яка при русі помітно здригається і відвисає. Частіше все в'ялий целюліт характерний для жінок віком 40 +, однак, крім того, явною причиною появи в'ялого целюліту може послужити різке схуднення без фізичного навантаження (без активних занять спортом).

До лікування будь-якої стадії і форми целюліту, зокрема в'ялого целюліту, слід застосовувати комплексний підхід. Комплексний підхід має на увазі поєднання таких заходів, як правильно, збалансоване та раціональне харчування, заняття спортом (фізичні навантаження), масаж з антицелюлітними косметичними засобами, обгортання і т.д.

Щоб позбутися від в'ялого целюліту, в першу чергу варто задуматися про регулярне виконання вправ, які допоможуть повернути тонус м'язам. Це може бути біг або стрибки зі скакалкою, випади і присідання, заняття з фітболом і т.д.

У домашніх умовах слід виконувати антицелюлітні обгортання. Існує безліч різних варіантів обгортань проти целюліту: кавові, з косметичною глиною, медові, з морськими водоростями, шоколадні, з яблучним оцтом і т.д. В обов'язковому порядку проводьте самостійний масаж проблемних зон. Якщо проблеми з капілярами і венами, не відкрито вираженим, тоді можна зробити медовий і вакуумний масаж з антицелюлітні ефірними маслами (грейпфрут, апельсин гіркий, лимон, розмарин і т.д.). Не варто забувати і про домашню - мелену каву або морську сіль. Очищення шкіри допомагає повернути гладкість і бархатистість, активні інгредієнти косметичних засобів краще й ефективніше зможуть проникати в шкірі. Крім того, повернути тонус шкірі, позбутися від шлаків і токсинів, відновити нормальну циркуляцію крові допомагають скипидарні ванни.

Одним словом, було б бажання, а час і можливість завжди знайдеться!

Бажаємо Вам успішного позбавлення від «апельсинової шкірки», стрункості та здоров'я!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Обгортання Парафанго - це чудова процедура з використанням натуральних активних компонентів, яка омолоджує шкіру,...
У перекладі з англійської мови слово scrub означає не що інше, як «скребти», «терти» або ж «чистити» -...
Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати...
Scroll To Top