Рекомендуємо прочитати

Обгортання Парафанго

article844.jpg

Обгортання Парафанго - це чудова процедура з використанням натуральних активних компонентів, яка омолоджує шкіру, покращує контури тіла, дає прекрасні результати в боротьбі з целюлітом. Парафанго марки Beauty Image - це парафін, змішаний з морськими бурими водоростями Fucus vesiculosus (40%), багатими мінеральними сполуками, особливо йодом в легкозасвоюваній формі, а також вітамінами А (у формі каротиноїдів), В2, РР, С, К, Д і Е. Морські водорості в поєднанні з тепловим ефектом парафіну надають зволожуючу і оживляючу дію на шкіру, сприяють виведенню з організму токсинів і продуктів розпаду жирів, відновлюють ліпідний і водносолевой обмін. Водорості живлять шкіру, забезпечують антиоксидантний захист і сприяють процесам регенерації тканин. Шкіра розгладжується, поліпшується її тонус, вона стає пружною і еластичною.

Парафін, що входить до складу Парафанго, і плівка припиняють доступ повітря до шкіри, і її температура підвищується на кілька градусів. У результаті теплового впливу посилюється приплив крові до гіподерми і дерми, відбувається поліпшення обмінних процесів в шкірі, посилюється потовиділення, що сприяє виведенню зайвої рідини і продуктів обміну через шкіру. У процедурі використовуються додаткові засоби з антицелюлітної активністю. Сироватка "Beauty Cel" містить висококонцентрований комплекс натуральних екстрактів центелли азіатській, фукуса пухирчастого, плюща, гінкго білоба, гуарани. У поєднанні з теплом Парафанго препарат сприяє спалюванню зайвих жирів, стимулює лімфооток, усуває набряклість тканин, покращує мікроциркуляцію, забезпечує профілактику целюліту. Помітно зменшується ефект "апельсинової кірки", поверхня шкіри вирівнюється, стає гладкою. Парафанго можна наносити локально на проблемні ділянки, наприклад на спину, на живіт або на стегна, і таким чином підтягнути живіт, зробити стрункими ноги, поліпшити контури сідниць і зменшити об'єм талії.

Обгортання Парафанго в поєднанні з концентратом гарантує втрату за один сеанс 1-2 см на стегнах і руках і 0,5-1 см в області живота і талії. Звичайно, необхідно дотримуватися режиму харчування і випивати не менше 1,5 л води на день під час проведення курсу лікування. Для найкращих результатів рекомендується провести курс з 10-15 сеансов. загальна втрата обсягу складе 5-10 см.

Показання до застосування:
• целюліт
• шкіра з ефектом «апельсинової кірки»
• локальні жирові відкладення
• зниження тонусу й еластичності шкіри

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Целюліт. Це моторошне слово відомо практично кожній жінці. На жаль, знайоме воно нам не тільки з наукової літератури,...
Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати...
У перекладі з англійської мови слово scrub означає не що інше, як «скребти», «терти» або ж «чистити» -...
Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Scroll To Top