Рекомендуємо прочитати

4 стадії целюліту

article47.jpg

Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай схильна до целюліту. Рідше целюліт зустрічається на верхніх частинах рук і ще рідше на грудях.
У спеціальній літературі наводяться різні методики класифікації стадій протікання целюліту. У різних джерелах можна знайти опис від чотирьох до шести стадій целюліту. Ми наведемо найбільш поширену класифікацію з чотирьох етапів.
1 - ша стадія. Спочатку відбуваються зміни на клітинному рівні. Потім кров і лімфатична рідина проникають в тканини, збільшуючи внутрішньо тканинний тиск і ще більше перешкоджаючи кровообігу і відтоку лімфи.
Візуально можна бачити невеликі ділянки шкіри зі зміненим кольором. На шкірі легко з'являються синці, більш тривало, ніж зазвичай гояться порізи.
2 - га стадія. Тканини набрякають. Починають активно утворюватися скупчення жирових клітин скріплені сполучною тканиною. Значно погіршується мікроциркуляція крові та лімфи.
Візуально проявляється при узятті шкіри в складку або м'язовій напрузі у вигляді ефекту «апельсинової шкірки», зниженням еластичності, блідістю шкіри в уражених областях.
3 - тя стадія. Відбувається прогресивне продовження процесів характеризують попередню стадію.
Проявляється явний ефект «апельсинової шкірки»., Блідість шкірних покривів, біль при глибокій пальпації.
4 - та стадія є фінальною. З жирових клітин жир не видаляється через поганий кровообіг. Відрізняється від третьої більш вираженими змінами: вузли явні, великі, хворобливі, спаяні з дермою. Серед холодної целюлітної тканини з'являються гарячі острівці. Формуються великі сотоподібні масо-стеатоми, які спотворюють фігуру, утворю на поверх шкіри непривабливі потовщення і горбки.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати...
У перекладі з англійської мови слово scrub означає не що інше, як «скребти», «терти» або ж «чистити» -...
Целюліт. Це моторошне слово відомо практично кожній жінці. На жаль, знайоме воно нам не тільки з наукової літератури,...
Обгортання Парафанго - це чудова процедура з використанням натуральних активних компонентів, яка омолоджує шкіру,...
Scroll To Top