Рекомендуємо прочитати

"Смугаста" кефірна дієта для схуднення

article2728.jpg

Якщо дотримуватися цієї дієти, то можна скинути 3-4 кілограми за 14 днів.

Кефірна "смугаста" дієта дуже популярна. Вона підходить тим, хто не може надовго відмовитися від улюблених продуктів харчування. Якщо дотримуватися цієї дієти, то можна скинути 3-4 кілограми за 14 днів.

Суть дієти полягає в чергуванні розвантажувальних кефірних днів з днями звичайного звичного для вас раціону. Звичайно, якщо ви хочете добитися доброго результату, то не розвантажувальні дні повинні відповідати законам правильного збалансованого харчування.

У ці дні краще не переїдати, обмежити кількість жирної, копченої, солодкої і солоної їжі. Віддайте свою перевагу корисним натуральним продуктам, овочам і фруктам. Споживайте в день не більше 1800-2000 ккал. Перевага кефірної "смугастої" дієти в тому, що вдається уникнути переходу організму в так званий "режим економії", який гальмує процес спалювання жирів. Цей перехід неминучий при низькокалорійних монодієтах. Завдяки цьому набір ваги після закінчення дієти не загрожує.

Кефірна дієта для схуднення

Кефірна дієта або кефірно розвантажувальні дні корисні для організму. Корисні властивості кефіру великі - це найпопулярніший напій серед кисломолочних продуктів. Він допомагає нормалізувати обмін речовин в організмі, зміцнити імунітет, очистити організм від токсинів і шлаків, має омолоджуючий ефект. Завдяки вмісту в ньому корисних бактерій перешкоджає розвитку дисбактеріозу кишечника. Кефір - дієтичний продукт, корисний і дорослим і дітям. Він швидко і практично повністю засвоюється організмом. Тому кефір так часто використовують в різних дієтах.

Правила кефірної "смугастої" дієти
1. У розвантажувальний день випивайте 1,5-2 літра кефіру 1%-ної жирності. Розділіть на 5-7 прийомів. У ці дні дозволяється пити зелений чай і воду без газу, а також можна з'їсти 1 зелене яблуко (якщо дуже-дуже хочеться). Розвантажувальні дні допомагають організму позбавитися від старих жирових запасів.

Кефірна дієта для схуднення

2. У 2-й день повертайтеся до звичайного раціону харчування. Не переїдайте, не прагніть наїстися на кілька днів вперед. Останній прийом їжі повинен бути не пізніше 18:00. Споживайте не більше 2000 ккал на добу. У цілому, жорстких заборон немає. Якщо ви хочете скинути побільше зайвих кілограмів, то треба дотримуватися правильного збалансованого харчування.

Кефірну "смугасту" дієту можна продовжувати скільки завгодно. Найбільше вона підійде тим, хто любить кефір і може пити його в будь-яких кількостях. Якщо ж ви його не любите, то краще не мучити себе цією дієтою.

Кефірна дієта для схуднення

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Сісти на низькокалорійну дієту - це одна з перших думок при схудненні. Адже всі чудово знають той факт що чим менше...
Харчування завжди позначається на організмі, отже, і на фігурі. З цієї причини дуже важливо вживати корисні продукти,...
Люди, які прагнуть скинути зайві кілограми, докладають різних зусиль для досягнення поставленої мети. Багато...
Кращі рецепти детоксикації!...
Scroll To Top