Рекомендуємо прочитати

Досить рахувати - потрібно качати

article2828.jpg

Англійські вчені, відомі власної допитливістю, зробили висновок, що середньостатистична представниця слабкої статі розтрачує рік власного життя на підрахунок калорійності страв.

Науковці шоковані - раз в день дама розтрачує більше 20 хвилин на те, що б підрахувати, скільки ккал вона спожила. У тиждень виходить 120 хвилин, в рік 127 годин. А якщо уявити, що тривалість життя становить 67 років, то виходить, що на це незрозуміле заняття йде цілий рік нашого життя!

Та що там дами ... Чоловіки займаються тим же. Вони можуть і не рахувати калорії, але обмірковують і міркують на дану тему 18 хвилин на день, які раз на рік виливаються в 109 годин , а за ті ж 67 років - у 304 дня.

Чи є користь від порожніх підрахунків і міркувань? Може бути. Але є ще найкращий метод провести цей час, метод, який гарантує підсумок і користь для здоров'я. Напевно, ви здогадалися, що це зарядка. 20 хвилин на день, витрачені на традиційну гімнастику або базисні вправи (прес, присідання і т.д.) - це не тільки лише зміцнення організму, профілактика недуг через нерухомий стиль життя, та й гарне самопочуття і прекрасна фігура! Досить рахувати, потрібно качати мускули.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Скільки раз кожна дівчина і жінка з жахом замислюється, чому з'являються зморшки навколо очей? Мабуть, багато. Щоб...
У кожної четвертої людини болять і набрякають ноги. Причому четверо з п'яти є жінками. Чому набрякають і болять ноги?...
Поява прищів на спині з приходом весни призводять до хвилювання багатьох людей. Адже це сезон, коли ми оголяємося...
Відомо, що холестерин являє собою ліпопротеїн, життєво необхідний для організму людини. Ця речовина бере безпосередню...
Scroll To Top