Рекомендуємо прочитати

Як красиво скласти серветки

article1937.jpg

Якщо ми влаштовуємо свято у себе вдома, то хочеться, щоб все було не просто смачно, але й красиво. Це стосується як приготування і прикрашання страв, так і самої сервірування столу. Але якщо правильно розкласти столові прилади — ця задача не складна, то ось про те, як красиво складати серветки, знають далеко не всі. Тому ми постараємося розповісти вам про прості способи красиво прикрасити ваш стіл за допомогою звичайної серветки.

Навчіться швидко і красиво складати серветки

Шлейф
Нашу бесіду про те, як красиво складати серветки, почнемо з самого елементарного, але при цьому дуже симпатичного способу. Називається він «Шлейф». Для того щоб красиво скласти серветку, спочатку звертаємо її по діагоналі. Після цього складаємо так, щоб лівий і правий кут трикутника, який у вас вийшов, поєдналися біля вершини. Далі беремо ту фігуру, яка у вас вийшла, і складаємо навпіл рівно по горизонтальній осі. Тепер беремо правий і лівий кути і закладаємо їх один за одного ззаду нашої серветки. Повертаємо отриману фігуру. Беремо за оставшіесяострие кути і тягнемо їх вправо і вліво. Тепер ставимо нашу складену серветку вертикально на тарілку. Все, «Шлейф» готовий.

Лілія
Другий спосіб красиво скласти серветку — це «Лілія». Беремо нашу серветку і робимо те ж, що і було в першому способі: складаємо по діагоналі, а потім поєднуємо лівий і правий кут з вершиною. Потім складаємо серветку навпіл, строго по її горизонтальній осі. І в кінці просто відгинаємо вершину отриманого трикутника. Ось так легко і просто ви можете прикрасити свій стіл буквально за кілька хвилин.

Мегафон
Для того щоб складати серветки в формі Мегафона, спочатку звертаємо серветку навпіл. Потім ще раз повторюємо складання в тому ж напрямку. Після цього беремо за дві сторони вузького прямокутника, який у нас вийшов, і загинаємо вниз так, щоб вийшла симетрія. Після цього перевертаємо отриману фігуру лицьовою стороною до себе і залишилися внизу квадратики загинаємо так, щоб вийшли трикутники, виступаючі назовні. Тепер залишається тільки з'єднати ці трикутники разом.

Південний хрест
Техніка складання серветки в «Південний хрест» полягає в наступному. Спочатку потрібно взяти серветку і покласти її виворотом вгору. Після цього беремо за всі кути і по черзі починаємо загинати їх до центру. Далі необхідно перевернути серветку на лицьову сторону. Таким же способом загнути до центу лицьові кути. Знову перевертаємо серветку. Тепер наш квадрат став менше. Знову беремо за кути і загинаємо їх до центру. Після цього беремо правий верхній кут і витягуємо його назовні. За такою ж техніці витягаємо всі інші кути і розгладжуємо серветку. Все, наш «Південний хрест» готовий.

Джонка
А тепер техніка складання для тих, хто хоче прикрасити свій стіл човником «джонки» із серветки. Для цього беремо серветку і складаємо навпіл так, щоб згин був праворуч. Після цього отриманий прямокутник складаємо ще раз навпіл. Потім беремо нижню половину і загинаємо її вгору по діагоналі. Тепер потрібно взяти в руки лівий кут і загнути його вперед. Те ж саме робимо і з правим кутом. Зараз, у нас залишилося два виступаючих кута. Їх ми підгинаються назад. Далі складаємо нашу серветку назад, уздовж поздовжньої осі. Потрібно притримати рукою відігнуті кути і висмикнути з нашого човна вітрила. Ось і готовий красивий серветковий вітрильник.

Сумочка
Спосіб складання «Сумочки» теж досить просто. Беремо серветку, складаємо її зі згином вправо, потім згортаємо навпіл знизу вгору. Далі беремо за два шари верхнього лівого кута і загинаємо до центру. Після цього загинаємо до центу правий верхній кут. У нас вийшов трикутник, який потрібно відігнути вниз по лінії, що перебуває трохи нижче середини. Тепер беремо за верхні кути і загинаємо їх до середини. У нас вийшов трикутник, який потрібно відігнути вниз, на перший трикутник.

Артишок
І остання схема називається «Артишок». Кладемо серветку виворотом вгору, загинаємо всі кути до центру. Отримуємо квадрат поменше. Ще раз загинаємо кути. Перевертаємо серветку. Знову загинаємо кути до центру. Усередині чотирикутника остається кінчик. Витягаємо його, а потім інші кінчики. Ті чотири куточки, які залишилися, витягаємо під фігурою, яку ми склали.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Термін «кейтеринг» походить від англійського слова cater, що означає в перекладі «доставка їжі». Ця послуга...
Зовсім скоро в наших будинках запахне ялинової хвоєю, зелена красуня з'явиться у центрі кімнати, і ми впадемо в...
Новий рік - довгоочікуване і улюблене свято більшості людей. Але він несе з собою велику небезпеку - багато зайвих...
Діти завжди чекають дива, але в Новий рік віра в чудо стає всепоглинаючим. Тому так важливо вгадати з подарунком для...
Scroll To Top