Рекомендуємо прочитати

Ходьба як засіб боротьби із зайвою вагою

article2177.jpg

Можна скільки завгодно сидіти на дієтах, і навіть відносно успішно. Відносність успіху полягає в тому, що скинувши кілька кілограмів за який-небудь проміжок часу, людина все одно їх набирає знову як тільки перестає правильно харчуватися.

Іншими словами, те, що ми сьогодні втрачаємо, повертається до нас відразу ж як тільки ми послаблюємо контроль. Тобто, підтримання підтягнутої, стрункої фігури - це не одна з тих процедур, які проводяться час від часу - це те, чим варто займатися регулярно.

Незважаючи на те, що тимчасові обмеження в їжі або перехід на здорове харчування (особливо перехід на здорове харчування) мають цілком відчутний результат, такі дії, як правило, мають терапевтичний ефект.

Для того, щоб найбільш повно представити чому так відбувається, потрібно чітко розуміти як саме відбувається обмін речовин організму. Наше тіло засвоює такі речовини: білки, жири і вуглеводи. Надходити вони можуть і не в рівних кількостях (і навіть не повинні). Засвоюються вони також по різному. Першими в витрата йдуть білки; потім приходить черга вуглеводів; і тільки потім витрачаються жири. Так, по ідеї, повинно відбуватися.

Тим не менш, в сучасних умовах життя людини, враховуючи нашу малорухливість і практично повна відсутність необхідності в важкій фізичній праці, ми витрачаємо далеко не всі запаси, які робить наш організм. Звідси і проблеми із зайвою вагою, і, відповідно, зі здоров'ям.

Наш спосіб життя, та ще й не зовсім правильне харчування, а також не сама здорова їжа ведуть до того, що наш організм практично не витрачає жири. Відповідно, виникає необхідність в їх спалюванні. Тривалі голодування, звичайно, можуть рано чи пізно допомогти. Тим не менш, відмовляючись від їжі, ви травмуєте свій організм і провокуєте його «під'їдати» не тільки жири, але й інші, не те щоб зайві для нас, запаси.

Найбільш ефективний і корисний для здоров'я спосіб спалювання жиру - це фізичні навантаження. Причому, чим різноманітніші ваші види фізичної діяльності - тим краще. Біг - один з найефективніших засобів боротьби з відкладеними жирами, так як він задіює практично всі м'язи тіла і практично блискавично спалює жирові відкладення.

Тим не менш, у бігу є і ряд досить істотних недоліків для деяких людей. По-перше, люди з дійсно надмірною вагою просто не зможуть бігати в силу ряду причин - проблеми з серцево-судинною системою, дихальним апаратом, і так далі. Ми щиро сподіваємося, що це не ваш випадок. Все таки, навіть якщо зі здоров'ям у вас все в порядку, біг підходить далеко не кожному. По-перше, на пробіжки треба виділяти певний час (бажано зранку, до роботи), багато людей бояться здатися дурними, бігаючи в парку (правда, бувають і такі скромні, недовірливі особистості).

Ходьба як засіб боротьби із зайвою вагою

На щастя для бажаючих скинути вагу, біг може бути замінений ходьбою. Природно, мається на увазі спортивна ходьба, а не прогулянковий крок. Ходьбою як засобом боротьби із зайвою вагою може займатися практично кожна людина. Єдиним винятком (і то тимчасовим) можуть стати люди, які нещодавно перенесли операцію, мають травми, і так далі.

Ходьба, як і біг, є ефективним методом спалювання жиру. У той же час, кількість навантажень на серцево-судинну систему і дихальний апарат значно нижче, так що навіть якщо ви далекі від грецького атлетичного типу - ви сміливо можете боротися з жиром за допомогою швидкої ходьби. Приділяйте цьому від 20 хвилин в день, поступово збільшуючи час до 40 хвилин-години, і результат незабаром дасть про себе знати!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вправи для красивих грудей. Досить ефективним для красивої форми грудей є спеціальний комплекс вправ...
Ні для кого не новина, що фізичні вправи корисні для здоров'я. Але проблема в тому, що багато хто починає займатися, але...
Далеко не всі, давши собі обіцянку здійснювати пробіжки із завтрашнього ранку або з понеділка, дотримуються цієї...
Можливості людського організму нескінченні. Питання лише в бажанні, прагненні і тренуваннях. Можна тренувати мозок,...
Scroll To Top