Рекомендуємо прочитати

Фізичні вправи: як не кинути, ледве почавши

article1409.jpg

Ні для кого не новина, що фізичні вправи корисні для здоров'я. Але проблема в тому, що багато хто починає займатися, але ентузіазм швидко проходить і через тиждень вже важко себе змусити виконувати елементарну зарядку. Чому так відбувається і як цього уникнути?

5 простих порад допоможуть уникнути цього надалі:

1. Виберіть те, що до душі

На сьогоднішній день придумано стільки видів фізичної активності, що ви без зусиль знайдете свій. Ви можете займатися бігом або ходьбою, танцювальною аеробікою (любителям латиноамериканської музики підійде Зумбі) або йога, також це може бути плавання або пілатес і т.п.

2. Прислухайтеся до себе

Організм - дуже мудрий механізм, він часто нам підказує, якщо що не так, але ми рідко до нього прислухаємося. Якщо під час тренувань ви відчули дискомфорт або біль, варто припинити вправи. Можливо, ви вибрали невірний темп чи вам потрібна перерва, можливо в кімнаті дуже жарко (душно), або ви вибрали занадто складні фізичні вправи, до яких організм поки не готовий.

3. Поступові навантаження

Часто ми з таким ентузіазмом беремося за своє здоров'я, що на наступний ранок ми встаємо з такою крепатурою, що і ні про яких вправах навіть думати не хочеться. Щоб такого не було, треба починати з малого, поступово навантажуючи організм – це в тиждень 10 присідань (віджимань, нахилів і т.п.), на наступній 15, через тиждень 20 і так дійдіть до оптимального для себе кількості і робіть вправи регулярно.

4. Не забувайте про воду

Іноді під час занять може схопити судома або ви швидко почали втомлюватися - це сигнал, що організму не вистачає води, він зневоднений. Зробіть перерву і випийте води, щоб ви могли продовжити фізичні вправи.

5. Правильне харчування

Здоров'я і фаст-фуд - несумісні. Збагатите свій раціон свіжими овочами та фруктами, вони додадуть вам багато сил і енергій. Також приймайте їжу, багату білком, наприклад, сир, горіхи. Збалансоване харчування дозволить вам довше зберігати сили під час фізичних вправ.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Далеко не всі, давши собі обіцянку здійснювати пробіжки із завтрашнього ранку або з понеділка, дотримуються цієї...
Зарядка вранці - це комплекс фізичних вправ, які виконуються після сну щодня. Ранкова гімнастика зміцнює здоров'я ...
Небагато жінок можуть дозволити собі жити повсякденним життям, не піклуючись про ті зайві сантиметри, що лежать...
Можна скільки завгодно сидіти на дієтах, і навіть відносно успішно. Відносність успіху полягає в тому, що скинувши...
Scroll To Top