Рекомендуємо прочитати

Фiтнес

Комплекс "Гаряче тіло"

Комплекс "Гаряче тіло"
Займайтеся 3 рази на тиждень, виконуйте кожну вправу 1 хвилину без перерви. Відпочиньте 1 хвилину і повторіть весь комплекс спочатку. Працюють м'язи ніг, сідниць і м'язи-стабілізатори. Встаньте прямо. Виконайте правою ногою випад назад, лікті притиснуті до боків. Зігніть коліна до утворення прямого кута між стегнами і гомілками. Випряміть ліву ногу і відведіть праву назад, поки вона не прийме паралельне підлозі положення. Поверніться у вихідне положення. Виконуйте вправу 30 секунд, поміняйте бік. Прочитати »

Підводний масаж - чи допоможе він скинути вагу?

Підводний масаж - чи допоможе він скинути вагу?
Оздоровче значення водних процедур відомо з далекої давнини. Контакт з водою надає розслабляючу дію, тонізує шкіру, покращує циркуляцію крові в периферичних судинах. Особливо в цьому плані ефективний підводний масаж, який поєднує в собі ефекти класичного масажу і «стандартних» водних процедур, на зразок прийняття ванни. Тому, після винаходу в Берліні, в 1936р. гидромассажной ванни, підводний масаж став однією з найбільш часто призначуваних фізіопроцедур в салонах краси, санаторіях і курортах. Прочитати »

Ходьба як засіб боротьби із зайвою вагою

Ходьба як засіб боротьби із зайвою вагою
Можна скільки завгодно сидіти на дієтах, і навіть відносно успішно. Відносність успіху полягає в тому, що скинувши кілька кілограмів за який-небудь проміжок часу, людина все одно їх набирає знову як тільки перестає правильно харчуватися. Іншими словами, те, що ми сьогодні втрачаємо, повертається до нас відразу ж як тільки ми послаблюємо контроль. Тобто, підтримання підтягнутої, стрункої фігури - це не одна з тих процедур, які проводяться час від часу - це те, чим варто займатися регулярно. Прочитати »

Правила пробіжки для новачка

Правила пробіжки для новачка
Далеко не всі, давши собі обіцянку здійснювати пробіжки із завтрашнього ранку або з понеділка, дотримуються цієї обіцянки, і ще менше людей роблять щоденний біг своєю звичкою. А все тому, що спочатку підхід до пробіжок був вибраний невірний. Крім елементарної ліні, є кілька об'єктивних причин, чому, почавши бігати, багато зупиняються і не хочуть продовжувати. Прочитати »

Віджимання від підлоги - користь вправ для організму

Віджимання від підлоги - користь вправ для організму
Для багатьох людей віджимання від підлоги асоціюються з фізичними вправами, ще й не ефективних для нарощування істотної м'язової маси. На їхню думку, після «безглуздих» віджимань здобувається лише втома, втрата сил і знос організму. Прихильники цієї думки глибоко помиляються, навіть не підозрюючи про величезну користь віджимань від підлоги. І наскільки сприятливий ефект для всього організму може нести дану вправу. Прочитати »
Scroll To Top