Рекомендуємо прочитати

Підводний масаж - чи допоможе він скинути вагу?

article2137.jpg

Багато SPA-салонів рекламують підводний масаж як один з найбільш легких способів скинути вагу. Підводний масаж - процедура, безперечно, і приємна і дуже корисна. Тільки сумнівно, що підводний масаж допоможе схуднути.

Підводний масаж - як його роблять?

Оздоровче значення водних процедур відомо з далекої давнини. Контакт з водою надає розслабляючу дію, тонізує шкіру, покращує циркуляцію крові в периферичних судинах.

Особливо в цьому плані ефективний підводний масаж, який поєднує в собі ефекти класичного масажу і «стандартних» водних процедур, на зразок прийняття ванни.

Тому, після винаходу в Берліні, в 1936р. гидромассажной ванни, підводний масаж став однією з найбільш часто призначуваних фізіопроцедур в салонах краси, санаторіях і курортах.

Принципи підводного масажу вельми схожі на звичайний оздоровчий масаж, який проводить масажист. Спочатку тіло «розігрівають» за допомогою тонких струменів води, що виходять під тиском з форсунок, розташованих по всій площі ванни. Потім, при підводному масажі, за допомогою шланга з форсункою високого тиску, масажист «розминає» кожну частину тіла.

Як впливає підводний масаж на організм?

Ефект від підводного масажу схожий на вплив традиційного масажу - підводний масаж прискорює кровотік і рух лімфи в периферичних лімфовузлах. Це сприяє поліпшенню постачання тканин киснем і поживними речовинами і прискоренню відтоку продуктів метаболізму.

Тому, після підводного масажу зникає відчуття втоми і м'язових болів, викликаних перенапруженням деяких груп м'язів при малорухливому способі життя.

Незаперечна перевага підводного масажу - його більш м'який вплив на шкіру, ніж при «класичному» масажі. При підводному масажі відсутнє тертя між шкірою і руками масажиста, тому і немає больових відчуттів.

Безперечно, підводний масаж - це один з кращих способів розслабитися після трудового дня.

Підводний масаж

Підводний масаж і підшкірні жирові відкладення

Впливає підводний масаж (втім, як і будь-який інший) і на жирові відкладення. Втім, «впливати» - це ще не синонім «позбавитися від зайвих кілограмів».

Перш за все, варто раз і назавжди зрозуміти, що ні підводний масаж, як і всі інші фізіотерапевтичні процедури безпосередньо не можуть вплинути на вагу. Згадаймо з шкільного курсу фізики закон збереження енергії - енергія не може взятися з «нізвідки» і дітися «в нікуди». Вона лише переходить з однієї форми в іншу.

Як відомо, жир в організмі відіграє роль депозиту - це запас поживних речовин. При розщепленні жиру виділяється хімічна енергія, яка витрачається в основному на підтримку температури тіла і роботу м'язів. В остаточному підсумку, виділювана при розщепленні жиру енергія розсіюється у вигляді тепла.

Тому зменшити запаси жиру можна лише одним способом - споживати менше енергії, ніж витрачати. В іншому випадку, зменшення запасів жиру неможливо чисто теоретично.

Інша справа, що підводний масаж здатний впливати на структуру підшкірної клітковини. Підводний масаж дуже корисний при такому стані шкіри, як гіноідное ліподистрофія, в просторіччі іменується «целюлітом». Так як при цьому стані шкіри порушується нормальний крово-і лімфо-ток в підшкірної клітковини, то підводний масаж, який покращує ці функції здатний зменшувати набряклість і горбистість шкіри при целюліті, тим самим роблячи її вигляд більш естетичним.

Втім, навіть і в цьому випадку підводний масаж не може бути єдиним способом боротьби з целюлітом. Не варто забувати про вправи для ніг і сідниць і домашні обгортання.

У яких випадках підводний масаж допомагає знизити вагу?

Тим не менш, підводний масаж в деяких випадках допомагає ефективно боротися з надмірною вагою. Досить часто надлишкова вага пов'язаний суто психологічними моментами - наприклад, постійним «жуванням» як способом подолання стресу. Так як підводний масаж надає релаксаційні дію, то у таких людей не виникне бажання «відпочити» за допомогою надлишку їжі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Селера — рослина, відома і гаряче улюблене послідовниками народної медицини. Тому селерe варто ввести в свій раціон....
Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати...
Чим хороша бобова дієта? Тим, що вона відмінно насичує, дозволяє тривалий час не відчувати почуття голоду, завдяки...
Scroll To Top