Рекомендуємо прочитати

Спорт - рішення твоїх проблем

article2928.jpg

Не дарма з усіх боків ми чуємо, що активне заняття спортом допомагає оздоровити організм, позбутися стресу і навіть забути нещасну любов. Все просто: при заняттях спортом, навіть при самих невеликих навантаженнях, активно виробляються «гормони щастя» ендорфіни. Крім цього, регулярні тренування рано чи пізно приносять свої плоди, ти помічаєш, що стала стрункішою, починаєш відчувати себе більш впевнено і всі біди, як рукою знімає. Є кілька рецептів лікування спортом при самих різних «захворюваннях».

Туга безпричинна.
Чи знайомий тобі стан, при якому на душі шкребуть кішки без видимої на те причини? Начебто в житті все добре, великих проблем немає, хіба що, дощик мрячить за вікном, а ти сумуєш так, немов у всьому світі немає нічого радісного і цікавого. Настрій псується з самого ранку, думки плутаються, дратівливість і нервозність накопичуються.

Можна піти до психолога і спробувати вирішити душевні проблеми шляхом довгих бесід і розборів польотів. Але ми то знаємо, що тільки в здоровому тілі живе здоровий дух, тому впевнено робимо вибір на користь спорту.

Загальна млявість організму знімається найпростішим способом: прогулянками. Гуляй днем, навіть в самий похмурий день ти вбереш свою дозу ультрафіолету і помітно повеселішаєш. Гуляй вранці, щоб прохолодне повітря допомігло тобі прокинутися і налаштуватися на довгий вдалий день.
Гуляй вечорами, милуйся зірками і дихай свіжим повітрям, щоб тобі снилися виключно приємні сни. Ходьба допомагає тренувати серцевий м'яз, гуляючи всього пару годин на день ти зможеш позбутися зайвих кілограмів. Крім цього, кров насичується киснем, а ти відчуваєш себе помітно краще. І головне - це зовсім не обтяжливо.

Хронічна втома.
Цей симптом все частіше зустрічається у самих різних людей. Якщо ти не вмієш правильно відпочивати, то втома швидко накотить навіть після тривалої відпустки. І зовсім не важливо - працюєш ти на заводі або виховуєш дитину вдома, керуєш великою компанією або готуєш смачні страви в ресторані, хронічна втома може проявитися у будь-якої людини.

У такі моменти немає сил на те, щоб змусити себе працювати, щоб раз за разом долати труднощі і не звертати уваги на неприємності. Вихід є. Згадай про йогу. Саме йога допоможе тобі розслабитися. Багато вправ зможуть поліпшити розтяжку м'язів і сухожиль, а значить, зняти навантаження і напругу, ти навчишся правильно дихати, а дихальна гімнастика - прекрасна профілактика стресів. Ти навчишся концентруватися на своїх відчуттях і встигати приймати міру до того, як втома знову накриє тебе з головою.

У центрі шторму.
Трапляється й так, що ми, самі того не бажаючи, опиняємося втягнутими в чужі проблеми. Посварилися друзі, звільнили з роботи знайому, та хіба мало що може трапитися. Ми переживаємо, приймаємо чужі негативні емоції на себе і неминуче розплачуємося за це.

Якщо ти відчуваєш злість, роздратування і бажання втекти від чужих проблем, то тобі прекрасно підійдуть заняття східними єдиноборствами або боксом. Не обов'язково ставати професійним спортсменом, просто повісь в дома «грушу», купи рукавички і регулярно зганяй негативні емоції на бездушному предметі. А якщо ти віддаси перевагу заняття з професіоналом, то ще й навчишся постояти за себе в небезпечній ситуації.

Особистий фронт.
Особисті проблеми, серцеві проблеми, мабуть, найсерйозніші. Сварки, розставання, ревнощі, все це здатне надовго вибити нас з колії. Замість того, щоб віддаватися на милість депресії, спробуй змінити своє життя на краще.

Важливо розуміти, що під час сильного стресу організм дуже ослаблений, тому не варто навантажувати себе надмірними навантаженнями. Купи диск з уроками танцю живота або аеробіки та займися цим у будь-який зручний для тебе час. Ти отримаєш корисні навички, підкачаєш м'язи і проженеш тугу буквально через кілька днів.

Робочий момент.
На жаль, робота, нехай навіть найулюбленіша, іноді підносить нам дуже неприємні сюрпризи. Тебе понизили, зробили незаслужений догану, конкурентка повела з під носа перспективний проект... Не впадай у відчай, а вирушай у басейн. Прохолодна вода, приємні відчуття тобі забезпечені, а ще ти зможеш схуднути, зняти стрес, потренувати серцеві м'язи і отримати плоский живіт. І це при мінімальних витратах, адже все, що від тебе вимагається - це плавати кілька разів на тиждень від бортика до бортика.

Як бачиш, способів вилікуватися від душевних травм, стресів і прогнати печаль, безліч. Спорт - один із самих перевірених і ефективних методів для тих, хто хоче жити щасливо і виглядати прекрасно.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Що таке споживацтво з погляду психології і як люди стають від нього залежними? Яким чином боронитися від реклами, якої...
У нас, жінок, є один спільний ворог - зайва вага, боротьба з яким важка, завзята й постійна. Вана заважає нам бути...
Відомо, що існують різні продукти харчування, які допомагають нашому здоров'ю певним чином: слугують профілактичними...
Як витримати дієту? Дане питання є актуальним для багатьох жінок і чоловіків, які активно борються із зайвими...
Scroll To Top