Рекомендуємо прочитати

Сни допоможуть дізнатися більше про своє здоров’я

article2831.jpg

Сни допоможуть дізнатися більше про своє здоров'я. Як виявилося, потрібно розповідати свої сни не астрологам, а лікарям.

Сни допоможуть дізнатися більше про своє здоров'я. Як виявилося, потрібно розповідати свої сни не астрологам, а лікарям. Вчені вважають, що сни містять інформацію про людське здоров'я, і якщо правильно розшифрувати отриману інформацію, то можна запобігти розвитку серйозних захворювань. Відповідне відкриття зробили вчені з університету Лафборо.

Про що ж говорять наші сни? Британські фахівці склали своєрідний медичний сонник. Згідно з цим сонником, кошмари можуть бути наслідком мігрені, проблем з серцево-судинною системою, хронічного недосипу і прийому бета-блокаторів - препаратів, які знижують кров'яний тиск. А якщо ж сни проносяться як калейдоскоп і їх значно більше, ніж зазвичай, то це яскраве свідчення того, що в кімнаті або занадто холодно, або занадто жарко. Прийом антидепресантів і хронічна біль також сприяють збільшенню частотності сновидінь.

Якщо ж вам сниться, що на вас нападають, то це характерно для виникнення хвороб Альцгеймера і Паркінсона. Також "сни - погоні" і "сни - атаки" можуть виявитися природною реакцією на сильне емоційне переживання, яке мало місце в реальному житті. Запам'ятовуються, дивні і яскраві сни, близькі до сюрреалізму, найчастіше пов'язані з вживанням алкогольних напоїв напередодні, інфекцією або менопаузою. Що ж до еротичних сновидінь, то вони, на подив багатьох, не мають нічого спільного із сексуальними потребами. Як правило, такі сни сняться людям похилого віку 60-70 років, і пов'язані вони не з тугою за минулими часами, а з підвищеною креативністю.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Які хвороби криються в роті і як їх визначити. Рот - дзеркало безлічі хвороб. Але оскільки ви прийшли до стоматолога,...
Нетримання сечі у чоловіків - це захворювання, яке піддається лікуванню. Визначити метод лікування нетримання сечі Вам...
Під час сну наша підсвідомість використовує виключно мову символів і знаків. Не сприймайте сни буквально, навіть з...
Слово «лишай» відлякує багатьох людей. Лишай асоціюється із захворюванням, яке поширюється серед людей і передається...
Scroll To Top