Рекомендуємо прочитати

Очищення організму

article2593.jpg

Від чого обіцяють очистити організм численні рекламні оголошення? Мається на увазі, що в ході життєдіяльності людини в його тілі накопичуються шлаки.

Це якісь токсичні (або просто "шкідливі") речовини, через які й трапляються мало не всі хвороби на світі.

Відповідно, якщо якимось чином ці шлаки з організму вивести, то хворіти, старіти і, можливо, вмирати людина не буде.

В результаті спеціалізовані інтернет-сайти і різноманітна література повідомляють про сотні способів очищення організму, а численні клініки і цілителі-одиначки мають постійний дохід.

Очищення організму

Азбука здорового харчування

20 нескладних тверджень про те, як правильно харчуватися, допоможуть побудувати збалансований раціон для краси і здоров'я. Уявлення про те, що "всі шлаки скупчуються в животі, і від цього людина помирає" веде свою історію ще з Давнього Єгипту.

Тоді з вмістом мертвих тіл близько стикалися переважно бальзамірощики і бачили те, що бачать теперішні патологоанатоми - екскременти і продукти розкладання вмісту кишечника.

Середньовічна медицина теж не уникала ідеї очищення. Тим більше що при гострих станах, наприклад, харчових отруєннях, деякі прийоми очищення працюють.

Викликати блювоту, тобто, очистити шлунок від щойно надійшов токсину, або промити кишечник, де токсини всмоктуються в кров - цілком виправдані дії. Хоча при хронічних отруєннях вони вже марні.

Чому очищення організму не працює?

Відповідь проста: неможливо очистити організм від того, чого не існує. За багато століть існування патологоанатомії ніяких шлаків, що накопичувалися в організмі роками, так само як і місць їх скупчення, виявити не вдалося.

Як правильно читати етикетки

Трапляється, що шкідливі речовини накопичуються в клітинах організму. Це характерно для деяких органічних отрут, а також для багатьох важких металів - так виникають хронічні отруєння.

Очищення організму

Іноді організм не здатний використовувати у своєму біохімічному циклі навіть необхідну кількість мікроелементів, і вони теж накопичуються, викликаючи системні ураження. Приклад - хвороба Вільсона, викликає накопичення міді.

Однак вивести подібні речовини з організму ніяке голодування, промивання кишечника або трав'яні настої не допоможуть.

У таких випадках потрібні спеціальні процедури. Наприклад, для виведення важких металів застосовують хелатірованіе: хворому дають препарат, з яким атоми металів зв'язуються міцніше, ніж з речовинами в клітинах організму. Комплекс металу з хелатуючим агентом виводить з організму природним очисником - нирками.

Всі інші речовини проходять свій життєвий цикл в організмі дуже швидко - за години або навіть хвилини. Після чого або перетворюються на інші, що включаються в біохімію організму, або виводяться знову ж через нирки. Чого необхідно уникати? Методи очищення організму не тільки марні, вони часом небезпечні.

Гідроколонотерапія - глибоке промивання кишечника - може призвести до травми кишечника і вимивання його природної мікрофлори, що допомагає травленню.

Чищення печінки прийомом значних порцій рослинного масла не принесе ніякої користі, а нашкодить підшлунковій залозі.

Як зберегти чистоту?

Набагато простіше утримувати організм у чистоті, не забруднюючи його. Дотримуйтесь основних правила "внутрішньої гігієни".

1. Не паліть і по можливості уникайте пасивного куріння. Багато хто з приблизно 4000 шкідливих речовин, що містяться в тютюновому димі - органічні отрути, які затримуються в організмі назавжди, і їх неможливо вивести.

Очищення організму

2. Відмовтеся від вживання алкоголю. Етиловий спирт отруює організм, згубно діє на його природний фільтр печінку і перешкоджає її нормальній роботі.

3.Пийте чисту воду - від півтора літрів на добу. Це знизить ризик появи каменів у нирках і зробить випорожнення регулярним. Вода повинна бути звичайною питною, не газованої і не мінеральної. Чай, кава і соки її також не замінять.

Очищення організму

4. Зменшіть кількість жиру в раціоні. При його надлишку підвищується ризик відкладення холестеринових бляшок на стінках судин, що загрожує серцево-судинними захворюваннями. Необхідну вам кількість можна підрахувати за допомогою спеціального калькулятора. Причому більша частина жиру повинна бути рослинного походження.

5. Включіть в раціон достатню кількість клітковини, що міститься в бобових, овочах і фруктах. Вона поглинає і допомагає виводити харчові токсини і продукти діяльності хвороботворних бактерій.

Очищення організму

Найважливіше

Очистити організм неможливо. Тому що очищати немає від чого, шлаків не існує, різними методиками очищення організму принести користь складно, а нашкодити - легко.

Найпростіший спосіб зберегти внутрішні органи - не засмічувати їх.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато хто з нас напевно небудь задавалися питанням «Як легко і безпечно очистити організм від токсинів і...
Широко відомо, що в кишківнику протягом життя скупчується величезна кількість шкідливих речовин, які отруюють наш...
Для позбавлення свого організму від шкідливих шлаків люди використовують найрізноманітніші способи. Адже вже давно...
Імбир - це не тільки приправа і чудесне додаток до японських страв із сирої риби, це ще й відмінний засіб для схуднення:...
Scroll To Top