Рекомендуємо прочитати

6 унікальних методів очищення кишечника

article2452.jpg

1. Кефір та гречана мука
Знизити рівень цукру в крові, очистити кишечник і судини, нормалізувати обмін речовин і роботу підшлункової залози допоможе цілющий засіб на основі кефіру і гречаної муки.

2. Вівсяний кисіль
Вівсяний кисіль - старовинне цілющий засіб, здавна застосовується російським народом у справі лікування багатьох захворювань. Завдяки високому вмісту клітковини овес чудово очищає кишечник, лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, допомагає позбутися зайвих кілограмів, завдяки своїй структурі вівсяний кисіль зцілює нирки.

3. Рис для очищення кишечника
Рисова дієта є однією з найбільш ефективних дієт. Рис - це відмінний сорбент, який має прекрасне очищаючу дію на організм. Не одне століття люди користуються рисом, щоб повернути здоров'я і продовжити своє життя. Вживаючи рис, Ви очищаєте суглоби, судини, кишечник, а також інші органи від шкідливих речовин (важких металів і шлаків).

4. Рисовий кисіль
Цілющий засіб на основі рисового киселю і гречаного борошна дозволить без шкоди для здоров'я очистити судини і шлунково-кишковий тракт, крім того, даний засіб допоможе вам позбавитися від зайвих кілограмів.

5. Гречка для очищення кишечника
Очищення гречаними зернами є древнім високоефективним способом очищення організму. Але важливо знати, що якщо організм сильно зашлакований, то таке лікування може викликати болі в шлунку і кишечнику. При появі таких симптомів дискомфорту перейдіть на горохові або вівсяні пластівці.

6. Активоване вугілля для очищення кишечника
Активоване вугілля є дешевим і доступним засобом, який має бути в кожній аптечці. Нам всім відомо з самого дитинства про незамінною допомогою цих чорних позбавлених смаку таблеток при отруєнні. Також активоване вугілля прекрасно знімає такі симптоми інтоксикації як - здуття живота, диспепсію, блювоту і нудоту. Його здатність вбирати в себе потрапили в організм токсини і отрути науково підтверджена, а також неодноразово доводилася практичним шляхом.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Відомо, навіть доведено з наукової точки зору, що найкориснішим сніданком для нашого організму є звичайнісінька каша,...
Чи потрібно дотримуватися спеціальну дієту при гельмінтозі? Ми зіткнулися з такою неприємністю, як гельмінти. Лікар...
Дуб - воістину українське надбання. Цього велетня-довгожителя шанували і поважали в усі часи. Його відмінна риса для -...
Особливо про рисову молочну кашу хочу, нарешті, розповісти. Чому вона вдома такою як в садку не виходить. Тому що там...
Scroll To Top