Рекомендуємо прочитати

Печіння в очах: причини і лікування

article3610.jpg

Ідучи до лікаря замисліться, що могло викликати таку реакцію очей? Причини можуть бути різні, проте варто сказати, що найчастіше причиною печіння в очах стає травма або інфекція. Давайте розберемося.
 
Інфекція
Досить часто печіння в очах може бути результатом респіраторного захворювання. Це вірус, і він потребує противірусного лікування, яке може прописати тільки лікар. Про те, що у вас інфекція можна дізнатися із симптомів. Крім печіння вас турбуватиме сльозотеча і почервоніння. В особливо запущених випадках, в куточках очей з'являться гнійні виділення.
 
Механічні пошкодження
Також часто печіння виникає в результаті отриманої травми. В око може потрапити піщинка чи побутові хімікати. Вас буде турбувати печіння і дратівливість. Якщо ви прибирали в будинку і вам потрапив в око засіб для миття, можна отримати серйозний опік. У вас виникне різкий біль і дуже важливо оперативно звернутися за допомогою.
 
Алергія
Якщо ви схильні до алергічних реакцій, печіння в очах для вас не новина. Воно може виникнути в результаті контакту з певними запахами, харчовими продуктами або лікарськими препаратами. Зазвичай печіння також супроводжується набряком повік, головним болем, нежиттю і кашлем. Якщо ви впевнені, що печіння виникло в результаті алергії, прийміть таблетку і трохи почекайте.
 
Синдром «сухого ока»
Печіння з’являється при надмірної сухості в очах, яку може викликати хвороба або тривале навантаження на очі. Для того щоб позбутися цього неприємного відчуття озбройтеся зволожуючими краплями. Але перш ніж побігти в аптеку, проконсультуйтеся з лікарем, адже причина може ховатися набагато глибше.
 
Печіння в очах: лікування
Знову-таки звернемо вашу увагу на необхідність своєчасного звернення до лікаря. Тільки він після ретельного огляду може порекомендувати дієве лікування. Пекуче відчуття в оці тільки здається звичайною проблемою, але, якщо вчасно на нього не відреагувати, це може закінчитися розвитком серйозної хвороби.
 
Та все-таки існує кілька способів полегшити свій стан самостійно:
1.  Часто моргайте. Це допоможе виділяти вашим очам більше сліз для зволоження очного яблука.
2.  Пийте достатню кількість води.
3.  Якщо ви працюєте за комп'ютером часто відпочивайте і робіть зарядку.
4.  Щовечора робіть компреси з відварів трав, найкраще ромашки.
 
Будьте уважні до свого організму і вчасно реагуйте на усі невластиві йому прояви!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Одним з вкрай неприємних відчуттів, що виникають при проблемах з функціонуванням шлунково-кишкового тракту, є печія....
Професор Сіднейського університету Сільвія Бісті стверджує, що така рослина, як шафран, здатна не тільки поліпшити...
Догляд за зубами в домашніх умовах дуже важливий для їхнього здоров'я і краси. Слід привчати з раннього віку дитину...
Мабуть, немає жодної людини, яка б ніколи не відчував виснажливого болю у вухах. Причини можуть бути різні. Це може бути...
Scroll To Top