Рекомендуємо прочитати

Біль у вухах - лікування

article3296.jpg

Мабуть, немає жодної людини, яка б ніколи не відчував виснажливого болю у вухах. Причини можуть бути різні. Це може бути результатом застуди, так як вухо, горло, ніс є єдиною взаємопов'язаної системою. Зубний біль також може бути причиною настільки неприємного явища. Запалення середнього вуха може викликатися розмноженням хвороботворних бактерій. У ситуації, коли потрапити до лікаря в найближчі години скрутно, сильний біль у вухах можна лікувати за допомогою народних засобів.

У першу чергу слід прийняти сидяче положення. Відтік крові від голови трохи полегшить становище. Добре, якщо в домашній аптечці знайдеться камфорне масло. Одна крапля (теплого) масла у хворе вухо допоможе притупити біль.

Хороший ефект дасть зігріваючий горілчаний компрес. Змочений в горілці бинт покласти навколо вушної раковини. Поверх целофановий пакет з прорізаної діркою для вуха, а зверху все це закрити шаром вати або теплої тканини. Компрес зафіксувати. Для посилення ефекту можна скористатися феном. Тепле повітря допоможе швидше прогріти компрес.

Рух щелепами дозволяє трохи купірувати біль. Тому можна пожувати жувальну гумку або погризти насіння. Якщо вушна біль виникла на тлі нежиті, потрібно закапати в ніс судинозвужувальний препарат. Це дозволить дещо стабілізувати тиск у вусі і полегшить стан.

Але при першій можливості необхідно звернутися до лікаря. Це дозволить уникнути більш серйозних проблем зі слухом.  

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Догляд за зубами в домашніх умовах дуже важливий для їхнього здоров'я і краси. Слід привчати з раннього віку дитину...
Овес - це яровий злак, який відрізняється багатим складом і володіє потужними цілющими і корисними властивостями. У...
Якщо останнім часом ви почали помічати, що по приході в офіс починаєте чхати, сльозяться очі і стає важко дихати - не...
Scroll To Top