Рекомендуємо прочитати

Догляд за зубами в домашніх умовах

article2931.jpg

Догляд за зубами в домашніх умовах дуже важливий для їхнього здоров'я і краси. Слід привчати з раннього віку дитину доглядати за своїми зубами, подаючи йому свій приклад.

Абсолютно неможливо виглядати красивою і привабливою, якщо у Вас погані зуби. І не допоможе ні дорогий стильний одяг, ні професійний макіяж і зачіска, ні багатогодинні зусилля в спортивному залі. Якщо у Вас погані зуби, то про сліпучу «голлівудську» посмішку доведеться забути. Адже давно відомо, що навіть негарна людина, посміхаючись, перетворюється, висвітлюється зсередини. І навпаки, найкрасивіше, точене і пещене обличчя перетворюється на холодну і відштовхуючу маску без посмішки. Але це півбіди. Все набагато гірше, якщо у Вас болять зуби. Людина, у якої болять зуби, у кращому випадку виглядає, як ніби з'їла лимон. Вона жалюгідна і безпорадна. Згадайте хоча б героя Тома Хенкса з фільму «Ізгой». А адже він чоловік. Страждання не спотворюють чоловіків. А от жінкам вони зовсім не до лиця - і без зубного болю вистачає в житті випробувань. О, хворі зуби - це, без сумніву, пекло. У кого вони хоч раз хворіли, погодяться, що навколишній світ якось дуже швидко втрачає в своїх фарбах і звужується до того місця, де болить. Залишається один вихід - йти до лікаря. Досить часто люди, з різноманітних причин, які не бажають відвідувати стоматолога, проявляють незвичайну силу волі. Вони терплять сильний біль, припиняють напади слоновими дозами знеболюючих препаратів, але вперто не йдуть до лікаря.

Подібна поведінка продиктовано страхом перед зубним кабінетом. Не станемо Вам говорити про те, що боляче не буде - Ви все одно не повірите. Просто зрозумійте, йти доведеться все одно. І чим пізніше, тим Вам буде болючіше, а коштувати все це буде дорожче.

До речі, до вибору дантиста в ідеалі варто поставитися дуже ретельно. Не варто знеособлювати цього фахівця і вважати, що лікар він і є лікар. Це далеко не так. Це має бути людина, якій Ви довіряєте і щодо якого у Вас немає підстав сумніватися в його професіоналізмі. Відразу ж варто відзначити, що не радимо Вам лікувати зуби безкоштовно. Маєте всі шанси дуже про це пошкодувати. Хоча безумовно в муніципальних зубних клініках працюють фахівці найвищого рівня. Просто безкоштовна медицина, вона безкоштовна і є. І матеріали, та обладнання далеко не кращої якості. Та й часу на індивідуальний підхід, при тому напливі клієнтів який існує, просто не залишається. Але лікування зубів крайній захід, на який Ви повинні йти тільки у виняткових випадках.

Для здоров'я і краси зубів найважливішу роль грає не лікування, а профілактика захворювань і ретельний догляд за зубами в домашніх умовах. Для початку, забудьте про дешеві зубні щітки і пасти. І, якщо Ви ще не знали про існування зубної нитки і зубних еліксирів і ополіскувачів для порожнини рота, саме час починати ліквідувати цю прогалину у ваших знаннях про правильний догляд за порожниною рота.

Якщо Ваш лікар порекомендував Вам якісь конкретні марки цих товарів, не варто проявляти самодіяльність, краще піти за порадою лікаря. Він все-таки фахівець, йому видніше. Якщо ж ні, то в магазинах і деяких хороших аптеках, є професійні засоби по догляду за зубами і порожниною рота (вибір їх, до речі, досить великий). В порівнянні із звичайними засобами коштують вони трохи, а іноді і значно, дорожче. Однак лікування обернеться ще більшими витратами. Періодично слід змінювати пасту, так як до неї виникає деяке звикання мікрофлори Вашої ротової порожнини. Щітку рекомендується міняти не рідше ніж раз на 3-4 місяці, так як за цей час при правильному використанні щітка зношується і не в змозі забезпечити належний рівень чистки.

Найголовніший принцип при догляді за зубами і порожниною рота в домашніх умовах - це регулярність і ретельність. Адже список заходів проведених в рамках цього догляду зовсім не великий. По-перше, це чищення зубів. Але чистка чищенні ворог. Чистити зуби необхідно мінімум 2 рази на день не менше 4-х хвилин. Здійснюється ця процедура круговими рухами від кореня зуба до крайки, необхідно приділяти увагу абсолютно кожному зубу. Немає «більш і менш важливих» зубів. Після зубів слід почистити язик і внутрішню поверхню щік, можна робити це за допомогою спеціальних пристосувань, однак і проста щітка цілком може згодитися. Чищення зубів повинно проводитися після останнього прийому їжі ввечері і після сніданку вранці. Крім чистки не забувайте використовувати зубну нитку - флосс.

Робити це потрібно після кожного чищення зубів для видалення нальоту що знаходиться в міжзубному просторі, а також протягом дня по необхідності. Дуже важлива мікрофлора в роті. Адже це середовище, в якому живуть і розмножуються бактерії, в тому числі й ті, які є причиною різних хвороб зубів і ясен. Тому після кожного чищення зубів, а також після будь-якого прийому їжі необхідно полоскати рот за допомогою спеціальних еліксирів і засобів для полоскання.

Крім цих нескладних рекомендацій радимо не зловживати їжею «Фаст-фуд», в якій міститься велика кількість різноманітних жирів. По-можливості варто відмовитися від куріння або звести цю звичку до мінімуму. Менше солодкого, кави і міцного чаю. І побільше овочів і фруктів, а також корисної їжі, як, наприклад, хліб з борошна грубого помелу. Необхідно приймати мікроелементи, комплекси які Вам порадить Ваш лікар, а придбати їх можна в будь-якій аптеці. Але ж ці поради Ви чуєте по відношенню до будь-якої проблеми, з якою стикається Ваш організм і яка заважає Вам бути красивою і повною сил. Так що можна одним пострілом убити не одного, а безліч зайців. Так що піклуйтеся про свої зуби, і вони будуть джерелом Вашої впевненості в собі і предметом захоплення і заздрості оточуючих.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Печіння в очах - досить розповсюджене явище. У деяких випадках позбутися від нього можна просто трохи відпочивши,...
Мабуть, немає жодної людини, яка б ніколи не відчував виснажливого болю у вухах. Причини можуть бути різні. Це може бути...
Захворювання ясен з'являються при недотриманні особистої гігієни. На зубах відбувається утворення нальоту з...
Навіть якщо ви регулярно чистите зуби, використовуєте якісну зубну пасту і щітку, регулярно відвідуєте стоматолога,...
Scroll To Top