Рекомендуємо прочитати

Вчимося використовувати Візин в боротьбі проти прищів

article3033.jpg

У житті трапляються як і приємні, так і неприємні сюрпризи. До останніх можна віднести прищик, який зазвичай з’являється в самий невідповідний момент і на самому видному місці. У такій ситуації відразу ж намагаєшся знайти будь-який засіб, який здатний приховати цей невеликий дефект. Використання крапель Візин в такій ситуації - досить ефективний спосіб усунення цієї неприємності. А невисока вартість препарату робить це доступним для споживача з будь-якою товщиною гаманця...

Основне призначення цих крапель - зняття почервонілості і набряків з очей, які з'являються в результаті впливу алергенів або хімічних подразників (світло, пил, косметичні засоби).

Що стосується застосування крапель проти прищів, то завдяки судинозвужувальній дії Візин допомагає за короткий часовий проміжок зробити прищик практично невидимим. Особливо ефективний препарат при порушенні цілісності шкірного покриву (коли прищ вже видавлений).

Застосування Візину
Щоб почати безпосередньо обробку шкірного покриву Візином, потрібно зробити наступні дії:

• Кілька крапель препарату нанести на невеликий шматочок вати.

• Помістити цю ватку в морозилку на деякий час, щоб препарат підмерз (як правило, для цього достатньо 3-х хвилин).

• Прикласти охолоджену ватку до прищиків і почекати 30 секунд, щоб вона трохи підтанула і прилипла до запаленого місця.

• Прилиплу ватку залишити приблизно на 5 хвилин.

У більшості випадків, після такої обробки прищик буде видно лише при ретельному розгляді. Однак, коли запалена ділянка шкіри має немаленькі розміри, потрібно повторити процедуру 2 - 3 рази.

В цілому дія Візину триває до 4 - х годин, після закінчення яких потрібно провести повторну обробку.
Важливо не забувати, що краплі не є лікувальним препаратом проти прищів, вони лише допомагають приховати їх на деякий період часу, а не усунути їх першопричину.

Запобіжні заходи і побічні ефекти
Перед тим, як застосовувати засіб для зовнішніх цілей, не зайвим буде проконсультуватися з косметологом.

Також потрібно переконатися, що алергічна реакція на засіб відсутня. Для цього його наносять на невелику ділянку шкірного покриву на кілька годин. Якщо відсутні будь які реакції, то можна сміливо використовувати препарат для обробки прищів.

Якщо з часом виникне необхідність використовувати Візин за його прямим призначенням, тобто для зняття з очей набряку і почервоніння, що потрібно пам'ятати, що відкрита упаковка придатна для використання протягом максимум двох місяців. Після закінчення цього періоду краплі не тільки втрачають свою придатність, але і можуть викликати побічні ефекти.

Відгуки про ефективність
Відгуки, які можна знайти про ефективність крапель в боротьбі проти прищів досить суперечливі, але багато хто все ж схильні вважати, що Візин - це відмінний препарат екстреної допомоги, який швидко допомагає впоратися з несподівано виниклим запаленням на обличчі. Просто варто пам'ятати, що препарат не лікує прищі, а всього лише знімає почервоніння, а такий ефект часто доводиться дуже до речі.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ви страждаєте від прищів і вугрів, то є кілька домашніх засобів, які допоможуть вам впоратися з цією проблемою...
Ті люди, чия робота безпосередньо пов'язана з комп'ютером, не з чуток знають про втому очей. Неприємне відчуття сухості...
Прищі завжди були проблемою. Причому не тільки для дівчат, а й для хлопців. Однак куди більше значення надають цій...
Біла глина, інше її назва - каолін. Саме вона найчастіше використовується в глиняних масках для обличчя для...
Scroll To Top