Рекомендуємо прочитати

Краплі для очей при роботі з комп'ютером

article2967.jpg

Ті люди, чия робота безпосередньо пов'язана з комп'ютером, не з чуток знають про втому очей. Неприємне відчуття сухості і печіння, судини що лопнули або сильно розширені… У будь-якій сучасній аптеці легко можна знайти краплі від усіх цих проблем. І, в цілому, виробники виконують свої обіцянки: почервоніння ніби як на час іде, прояснюється погляд. Інше питання, що більшість цих крапель не усувають саму причину почервоніння очей, а тільки прибирають видимі симптоми. Ціною нашого здоров'я.

Що важливо знати при виборі лікувальних крапель
Втома очей при довгій роботі за комп'ютером знімає речовина тетризолін гідрохлорид або ж його аналог, який входить до складу цих крапель. Ці ліки з успіхом застосовується при алергічних захворюваннях. Використовувані його властивість швидко звужує кровоносні судини і допомагає позбавиться від неприємних відчуттів. Але у гідрохлориду тетризоліну є і ряд інших властивостей, не настільки корисних. При його тривалому застосуванні відбувається надмірне звуження судин, очі перестають тимчасово отримувати кисень, через що починають червоніти ще більше. Також ця речовина викликає почастішання серцебиття, розширює зіниці. При безконтрольному застосуванні легко отримати передозування препарату, що може викликати зайве збудження, безсоння і навіть судоми і набряк легенів.

Протипоказання
У всіх крапель для зняття втоми очей, до складу яких входить судинозвужувальна речовина, є деякі обмеження щодо застосування.
Наприклад, краплі не можна використовувати при водінні автомобіля — є ймовірність затуманення зору. Потрібно з обережністю застосовувати краплі особам, які страждають важкими хворобами серця і тим, хто вдається до прийняття препаратів, здатних підвищувати тиск.

Не можна користуватися таким ліками в період вагітності та годування груддю. Необхідно всіляко уникати прямого контакту препарату крапель з поверхнею м'яких контактних лінз через можливе незворотного порушення їх прозорості. Взагалі, обов'язково варто перед застосуванням лікувальних крапель проконсультуватися з лікарем. Хоча й створені вони виключно для естетики, лікарська речовина в них все-таки є.

Види крапель та їх застосування
Найбільш затребувані в даний час такі очні краплі для зняття втоми при роботі за комп'ютером, як Інокс, Оксіал, Офтолік, Визин чиста сльоза, Хіло — Комод, Сістейн — Ультра, Хілозар — Комод, Відісік і Сльоза натуральна. Всі ці краплі містять у складі різні речовини, що створюють захисну плівку на поверхні очного яблука. Вони згодом перешкоджають пересиханню очей. Залежно від своїх лікувальних властивостей, дані засоби застосовують від 1 до 10 разів на день.

Приділити особливу увагу слід питанню використання зволожуючих очних крапель при носінні м'яких контактних лінз. Є препарати, які можна закопувати прямо разом з лінзами (Хіло — Комод, Оксіал та ін.), інші ж вимагають обов'язкового зняття лінз перед безпосереднім застосуванням.
Причому, надіти їх знову можна буде тільки через 20 хвилин після застосування крапель. Часто зустрічається непереносимість компонентів крапель різної вираженості (іноді непереносимість не відразу помітна, але в наслідок виникають великі проблеми). Тому, перш ніж капати ліки від втоми очей, потрібно обов'язково відвідати лікаря-офтальмолога. Потім потрібно буде повторити візит через місяць для оцінки переносимості даного препарату.

Увага! Так широко розрекламований судинозвужувальний препарат Візин не допоможе вашим очам усунути пересихання. Дані краплі лише усувають саме почервоніння, візуально прибираючи очевидні ознаки втоми. Якщо застосовувати його довгий час, препарат викликає звикання, що може завдати істотної шкоди очам. Краплі Візин використовуються лише як «екстрений косметичний засіб» одноразового застосування.
Від втоми очей допомагає його модифікація — препарат Візин чиста сльоза, що володіє зволожуючою дією.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Ще в давнину лікарі ставили точний діагноз, просто подивившись на пацієнта, так як багато захворювань залишають свій...
Контактні лінзи давно увійшли в ужиток сучасної людини. Отже, давайте оцінимо: контактні лінзи за і проти. Їх користь і...
У кожного чоловіка є свій власний найбільш сексуальний жіночий образ і переважний сексуальний сценарій. Однак...
Очі - дзеркало душі, а гарний макіяж очей - виразний і ефектний зовнішній вигляд. За допомогою різних способів макіяжу...
Scroll To Top