Рекомендуємо прочитати

Як вивести сіль з організму

article3451.jpg

Для початку розповімо про те, якої шкоди організму завдають надлишки солі, і чи так необхідно займатися таким клопіткою справою, як порятунок від неї.

Шкода солі для здоров'я людини
Як і будь-який інший продукт, сіль необхідна для нормальної життєдіяльності. Однак при зловживанні солоними продуктами її надлишки не встигають переробити травною системою, тому відкладаються на деяких ділянках. Найбільшої шкоди організму надлишки солі заподіюють суглобам в кінцівках і хребті. Знижується їх рухливість, з віком з'являються сильні больові відчуття.

Також сіль, як елемент, природним чином вбираючий воду, ускладнює травний процес. Це може призвести до набору зайвої ваги, розвитку деяких специфічних хвороб - виразки, подагри, утворення каменів у нирках і сечовому міхурі.

Способи виведення солі
Вивести сіль з організму можна багатьма способами і більшість з них грунтуються на спеціальних дієтах. Але їх ефективність практично сходить нанівець, якщо не віддати належної уваги і іншим методикам.

Так, одна з основних причин відкладення зайвих солей в організмі - низьке споживання рідини, без якої переробка в травному тракті вступників елементів утруднена. Необхідно пити якомога більше води в чистому вигляді. Також необхідно стежити за своїм щоденним раціоном, знизити до мінімуму споживання шкідливих і зайво солоних продуктів, уникати переїдання.

Непоганий спосіб профілактики утворення болів в суглобах, пов'язаних з відкладеннями солей, - фізичні вправи. Найбільш ефективні з них - аеробні та гімнастика. Також корисно відвідування лазні або сауни.

Продукти, що виводять сіль
Виведення надлишку солей з організму немислимо без правильно підібраної дієти. Найефективнішими її інгредієнтами вважаються наступні продукти:

- Рис - злак, який рекомендують замочувати на кілька годин перед готуванням, після чого варять без додавання солі і вживають в прісному вигляді;

- Морська капуста - надзвичайно корисний продукт, насичений альгинатами; вони в змозі не тільки розщеплювати солі, але також сприяють виведенню з організму і інших шкідливих елементів;

- Картопля - як відомо, крохмаль, яким багата картопля, - натуральний природний абсорбент; особливо він корисний у тому випадку, якщо бульби запікаються або варяться в шкірці;

- Брусниця - ягоди можна вживати і в свіжому вигляді, але краще готувати з них настій - замочувати в чистій воді на добу, після чого вживати по склянці перед кожною їдою.

Як бачиш, способів виведення надлишків солі з організму існує чимало. Позбутися від проблем із суглобами і травленням можна, дотримуючись здорового способу життя - корисна їжа і рухливість майже повністю виключають накопичення солей.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як вибрати гарні спеції? У першу чергу, читайте упаковку. Сіль, мелений коріандр, мелений лавровий лист (який теж у...
Найголовніше в будинку - затишок. А затишку не буває без чистоти. Як її підтримувати, щоб раковина блищала білизною,...
Ми зазвичай починаємо замислюватися про те, як би скинути зайву вагу, з наближенням літа, коли наше тіло звільниться...
Срібні речі напевно є в кожному будинку і у кожної людини. Коли купуєш срібну річ, вона блищить і виблискує. І як не...
Scroll To Top