Рекомендуємо прочитати

Корисні властивості лаванди

article3290.jpg

Масло лаванди - це одне з найвідоміших і найстаріших у світі ефірних масел. У нього розслаблюючий і приємний аромат, тому його використовують навіть при створенні духів. Запах масла лаванди допомагає заспокоїти нерви, зняти втому і позбутися головного болю, а також допомагає подолати нервові розлади і безсоння.

Цікаво, що лавандова олія відрізняється своїми антисептичними властивостями, допомагаючи при болях у суглобах, запаленнях, опіках і укусах, загоює порізи і рани. Тому, коли ви серйозно займаєтеся спортом, у вас є можливість отримати фітнес акції, і ви в будь-який момент можете отримати забій, або розтягнення, то лаванда вам на допомогу.

Дослідження показують, що лавандова олія дає можливість подолати тривогу і страх і чудово допомагає пацієнтам, що страждають на хворобу Альцгеймера. Також воно широко застосовується при лікуванні кашлю, застуди, ангіни та бронхіту.

Ефірне масло підходить для людей з проблемною шкірою, тому як воно володіє прекрасними антибактеріальними властивостями, тим самим допомагаючи лікувати зморшки, акне, псоріаз і різні шкірні запалення. Його ще використовують для догляду за шкірою і волоссям.

Кілька цікавих фактів про олію лаванди:
1) Ефірне масло отримують із суцвіть за допомогою перегонки з парою. Така квітка росте тільки в жарких місцях, таких як Середземномор'ї і Африка і в сухих піщаних грунтах.

2) Крім лавандового масла є ще й лавандінове масло, яке виробляється з гібридного сорту лаванди. У ньому великий вміст камфори і тому запах цієї олії, вважається, трохи грубим, в порівнянні з оригінальним лавандовим ароматом.

3) У світі відомо близько 30 видів лаванди.

4) Назва цього ефірного масла походить від латинського слова «lavare», що перекладі на українську означає мити. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Сни допоможуть дізнатися більше про своє здоров'я. Як виявилося, потрібно розповідати свої сни не астрологам, а...
Як важко часом буває підібрати гігієнічну зволожуючу помаду - адже при такому різноманітність косметичних засобів...
Віскі є одним з найкращих алкогольних напоїв. Цей напій не тільки вкрай рідко викликає похмілля, але ще й корисний для...
Scroll To Top