Рекомендуємо прочитати

Безсоння: причини і методи позбавлення

article2811.jpg

Безсоння не дає спокійно жити багатьом людям. Неможливість заснути призводить до хронічної втоми, зниження продуктивності і зниженого настрою. Безсоння не є захворюванням, це симптом яких порушень, що відбулися в організмі.

Що може спровокувати безсоння

Головною причиною безсоння є стрес. Тобто, переживання, причому, вони можуть бути і позитивними теж (якась радісна подія, яка викликала бурю почуттів).

Збої в роботі нервової системі (страхи, депресія).

Зміна звичного розпорядку дня - припустимо, коли людина лягає і встає пізніше звичайного.

Вживання напоїв, багатих кофеїном, алкоголю (так, він допомагає заснути - на пару годин, після чого людина прокидається і мучиться безсонням).

Як позбутися безсоння?

Алкоголь, чай, кава - приблизно за три години до сну, а краще, ще раніше. Останній прийом їжі - за 4 години до сну. І краще, щоб вечеря була легкою, наприклад, білковий - йогурт, кефір. Важка ж їжа змушує організм працювати, замість того, щоб перейти на режим відпочинку. Побільше гуляйте на свіжому повітрі - нестача кисню здатна привести до порушень сну.

Виробіть звичку лягати і вставати в один і той же час. Подивіться перед сном якусь легку романтичну комедію - сильні емоції, спровоковані мелодрамами і жахами, дуже заважають заснути. Почитайте що-небудь не обтяжуюче або відверто нудне - прекрасне снодійне, яке не має побічних ефектів.

Відмінно розслаблює і допомагає заснути "дихання животом", знайти метод можна в Мережі. Хорошим (і смачним!) Засобом від безсоння є стакан некип'яченого молока з медом, випитий прямо в ліжку, безпосередньо перед сном.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Еротичні сни не обов'язково повинні супроводжуватися віртуальним статевим актом. Зигмунд Фрейд розкусив наші таємні...
Сон і здоров'я - поняття взаємозалежні. Однак крім цього, сон виступає ще і певною дієтою, так як вчені довели, що під час...
Для багатьох батьків сон малюка - це просто катастрофа. Одні діти можуть спати цілими днями, а інших просто не вкладеш....
Пити сік слід вранці та ввечері. Як показало дослідження, прийом соку в такому режимі протягом двох тижнів дозволяв...
Scroll To Top