Рекомендуємо прочитати

Як видалити сірчану пробку з вуха натуральними засобами?

article3574.jpg

Регулярно в зовнішньому слуховому проході у нас у вухах збирається жовтувата маса, що має досить неприємний запах, і яку прийнято називати "вушною сіркою". Саме вона і утворює сірчані пробки. Черех це слуховий прохід звужується, отже, наші слухові здібності зменшуються, і якщо оперативно не видалити цю сірчану пробку, як це вимагається, то вона може дістатися до барабанної перетинки і пошкодити її. 

Це неприємне явище трапляється, як правило, на тлі простудного захворювання або алергії, тобто, при підвищенні рівня назальної секреції. Якщо вам цікаво, як позбавитися від сірчаних пробок за допомогою натуральних засобів, то ця стаття для вас. То які ж існують натуральні засоби, які допоможуть прибрати з вух сірчані пробки?

Існує цілий ряд натуральних методів боротьби з цією проблемою. Нижче ми перерахуємо найбільш ефективні методи боротьби із таким досить частим та одночасно небажаним явищем, як сірчані пробки.

Настій з антисептичних рослин
Кращим з них в даному випадку є ромашка. Покладіть 1 столову ложку сухих квітів ромашки до чашки з окропом, дайте настоятися як 10 хвилин (накрийте прицьому чашку кришкою, щоб зберегти ефірні масла рослини). Процідіть ромашковий чай і промивайте вуха отриманою рідиною.

Настій з бузини і очанки
Цей настій рекомендується в випадку наявності сірчаних пробок у поєднанні із катаральними процесами (катаральный отит). Перед приготуванням настоянки, переконайтеся, що обидві рослини зберігалися в герметичних впакуваннях, захищених від впливу сонячного світла. Помістіть чайну ложку бузини і чайну ложкутрави очанки лікарської до горнятка з окропом, та дайте настоятись протягом 10 хвилин. Пийте такий настій тричі на день (після кожного прийому їжі).

Оливкова олія
Це дуже простий спосіб. Він полягає в тому, щоб підігріти олію, щоб вона стана теплою. Далі необхідно закапати декілька крапель безпосередньо у вухо і таким чином пом'якшити сірчану пробку. Такой метод лікування може зайняти декілька днів, але він дійсно допомагає, і пробка виходить із слухового каналу природним шляхом.

Настій на основі ехінацеї

Такий настій рекомендується у випадку наявності інфекції, оскільки ехінацея - це антибіотик натурального походження. Процес виготовлення ностоянки відбувається аналогічно попереднім рецептам, але застосовувати його слід 2-3 рази на день.

Як видалити сірчану пробку з вуха натуральними засобами?

І висновок ...
Не варто забувати, що вушна сірка є одним з природних захисних механізмів, яким володіє наш організм. Тим не менш, бажано промивати вуха хоча б раз на місяць, щоб попередити утворення можливих ускладнень.

Також, незважаючи на широке поширення і доступність ватних паличок, їми не слід користуватися, якщо у вас є підозра на наявність сірчаної пробки, оскільки вони тільки проштовхують пробку глибше до вуха, збільшуючи тим самим ризк пошкодження  барабанної перетинки.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Як важко часом буває підібрати гігієнічну зволожуючу помаду - адже при такому різноманітність косметичних засобів...
Для того, щоб проникнути в таємниці гірських вершин, можна зробити лосьйон, до складу якого входить: квітки деревію,...
Такий трав'яний настій з ароматом хвої, дуже благотворно впливає на нервову систему і діє на неї заспокійливо. Для...
Найспокусливіша частину тіла для чоловіків і предмет гордості для жінок - це жіночі груди. Шкода, що деякі дівчата...
Scroll To Top