Рекомендуємо прочитати

Як захистити себе від венеричних захворювань?

article3130.jpg

Більшість людей чули про венеричних захворюваннях та їх наслідки, як мінімум, з курсу біології дев'ятого класу. Передумовою зараження служить безпосередньо статевий контакт з інфікованим партнером. До ризику схильні, в основному, люди з безладним статевим життям. Кращий спосіб уберегти себе від зараження - вірність одному партнеру, наприклад, чоловікові. Але й тут є підступ: ви повинні чітко знати, чи вірний ваш чоловік вам!

Еротичний масаж, дотики тілами, ласки тіла язиком - все це абсолютно безпечно. Відносно безпечними можна вважати також поцілунки з язиком, петтінг, оральний секс з використанням презерватива. Оральні контакти без презерватива значно збільшують ризик інфікування. Пік небезпеки - анальний або вагінальний секс без використання презерватива. Проте варто відзначити, що все це відноситься до випадкових статевих зносин. Існує думка, що користування милом при підмиванні статевих органів оберігає від проникнення будь-яких інфекцій. Крім того, великі надії покладаються на спринцювання. Безумовно, ці засоби дають результат, але лише незначний. Ризик захворіти залишається. Плюс до всього, постійне використання вищеописаних засобів порушують природну мікрофлору організму і слизову оболонку.

Звернемося до аптеки. Сьогодні існує безліч препаратів для запобігання небажаного зачаття і запобігання від інфекцій, ефективність яких, однак - максимум 70%. Тому в прагненні зробити статеве життя безпечніше повинні бути зацікавлені обидва партнера, і, як наслідок, разом шукати найбільш надійні способи захисту.

Що стосується горезвісної «гуми» - презервативів - вони дають гарантію далеко не 100%. Вся справа в тому, що пори набагато ширші в діаметрі, ніж віруси, наприклад, генітального герпесу і гепатиту В. У ряд захворювань, які «пропускає» презерватив, входить також сифіліс. Однак від небажаної вагітності презерватив оберегти зможе, так само, як і від ряду деяких інших венеричних захворювань.

Однією з форм захисту є також сперміцидні мазі або креми. Вони оберігають, в основному, від небажаної вагітності. А захист від венеричних захворювань - лише додаткове завдання. Крім того, такі засоби недостатньо ефективні, тому слід використовувати їх у сукупності з презервативом.
А що робити, якщо статевий акт уже відбувся? У цьому випадку вам необхідні бактерицидні препарати, такі як бетадин або мірамістин. Зловживати ними, природно, не рекомендується: можна пошкодити мікрофлору і, як наслідок, підірвати імунітет. У разі погіршення стану статевих органів після застосування одного з таких засобів, слід негайно звернутися до лікаря.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Короткий гід по виробах, якими ти давно користуєшся, але які, можливо, так і не навчився вибирати....
За якісний мінет основна маса чоловіків віддасть і життя, і гаманець, і навіть свою душу - у користування та повне...
Щоб зробити правильний вибір, проконсультуйтеся у гінеколога: досвідчений фахівець не тільки розповість про плюси і...
Перша близькість з чоловіком може стати і приголомшливою подією, і моторошним провалом. Як поводитися, щоб у тебе і...
Scroll To Top