Рекомендуємо прочитати

Чому не можна пити каву під час вагітності

article2484.jpg

Чашечка запашної кави - ось засіб, який нас бадьорить вранці. Кава є популярним напоєм на землі, про який постійно ведуться запеклі суперечки.

Кавове зерно в сирому вигляді містить близько двох тисяч різних речовин. Це жири, вуглеводи, білки, мінеральні солі. Однак, в результаті обсмажування (у будь-якого ступеня) хімічний склад зерна значно змінюється.

Існує думка, що кава підвищує значно тиск, однак дослідження цього не підтверджують. Було доведено, що зв'язок між фактом прийому кофеїну (доза до трьох сот мг) і підвищенням артеріального тиску відсутній.

Здоровій людині, випита чашка кави не шкодить. Звичайно, пацієнтам, які страждають на артеріальну гіпертензію, необхідно з обережністю вживати такий напій, як кава, хоч і не було доведено, що існує негативний вплив кави на таких людей.

Більше того, існує наукове підтвердження, що частота інфаркту міокарда менше серед людей,що пють кву ніж серед тих, хто не вживає кави. Якщо говорити про зайву вагу, то кава в цьому випадку може допомогти.

Останнім часом було доведено, що прийом невеликої кількості кофеїну допомагає зниженню маси тіла, так як впливає на обмін речовин людини. Крім того, кофеїн стимулює гормон лептин, підвищення рівня якого знижує апетит, стимулює термогенез, призводить до того, що росте витрата енергії.

При цьому, звичайно, існують і протипоказання до вживання цього напою. Наприклад, якщо любитель кави страждає захворюваннями нирок або сечостатевої системи - краще відмовитися від вживання цього напою, так як для нього характерний сечогінний ефект.

Науково було доведено шкідливий вплив кави для майбутніх мам. Але чому не можна пити каву під час вагітності? Справа в тому, що якщо жінка, будучи вагітною, випиває в день не менше чотирьох чашок кави, то ризик переривання вагітності складає близько 33-35%.

Кофеїн, будучи сечогінним засобом, зневоднює організм, шкодячи здоров'ю матері і здоров'ю дитини. Кава також заважає засвоювати залізо, яке так потребують і дитина і мама. Споживаний вагітною жінкою кофеїн може стати причиною появи у її дитини цукрового діабету.

Пити чи не пити вирішувати вам, але врахуйте, що кава викликає залежність - це науково доведений факт.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Багато людей в силу своєї зайнятості або раннього відходу на роботу не встигають як слід поснідати, вважаючи за краще...
Овес - це яровий злак, який відрізняється багатим складом і володіє потужними цілющими і корисними властивостями. У...
Целюліт - це неправильний обмін речовин в підшкірній жировій клітковині. У підсумку цього процесу токсини, жир, зайва...
Якщо дотримуватися цієї дієти, то можна скинути 3-4 кілограми за 14 днів. Кефірна "смугаста" дієта дуже популярна....
Scroll To Top