Рекомендуємо прочитати

Найкращим енергетиком визнано каву з цукром.

article2908.jpg

Іспанські експерти з університету Барселони дізналися, що кава з цукром це один з найбільш дієвих способів швидко стимулювати роботу мозку, а також зберегти енергійність протягом усього дня.

Відомо, що обидва елементи окремо підвищують продуктивність організму, але особливо вони добре діють в поєднанні один з одним. Крім цього, такий напій допомагає підвищити концентрацію, а ще покращує робочу пам'ять і інші когнітивні функції.

Для проведення досліду вчені використовували 40 людей, яких розділили на 4 групи. Всім було запропоновано випити кави без цукру, каву з цукром, пити просто воду, або просто з'їсти трохи цукру. У процесі цього учасникам потрібно було виконати ряд завдань, націлених на оцінку їх інтелектуальних можливостей. Як повідомив головний керівник експерименту доктор Хосеп Серра Грабулоза, позитивні результати були відзначені у тих людей, які вживали каву з цукром.

Цукор і кофеїн активує дві області мозку, які відповідають за робочу пам'ять, а також стійкі особливості уваги. При цьому, спільна дія двох речовин є більш дієвим з тієї причини, що воно вимагає найменших витрат ресурсів для досягнення такого ж рівня продуктивності, ніж при споживанні води, кави, цукру по роздільності. Цукор при цьому , як вважають науковці, можна з успіхом замінити цукерками, випічкою або іншими солодощами.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Чорний чай - це класика як в Англії, так і в Україні. Його люблять багато. Чашечка запашного тонізуючого чаю здатна...
Вийшла вранці в город, і на тому місці, де росте у мене м'ята перцева, побачила темно-бордові цятки. Підійшла ближче і...
Один з основних принципів китайської кухні — блюдо повинне складатися з маленьких шматочків, щоб під час трапези не...
Незрівнянна вівсянка з яблуками і корицею до сніданку...
Scroll To Top