Рекомендуємо прочитати

Незаперечна користь каші

article1494.jpg

Відомо, навіть доведено з наукової точки зору, що найкориснішим сніданком для нашого організму є звичайнісінька каша, тому зерна, з яких вона складається, вельми багаті на клітковину, яка очищає як сорбент наше тіло і живить його живою енергією.

А знаєте, Ви, що постійне вживання каші на сніданок дуже добре позначається на нашому настрій на протязі всього дня? Мало того, клітковина і вітаміни групи В, які входять до складу зерен, захищають нашу нервову систему від повсякденних стресів, і як наслідок, підтримують імунітет на високому рівні. Як бачимо, на обличчя три плюси від вживання каш, - прекрасний настрій, надстійкості до стресів і міцний імунітет. Ах так, забула повідомити, що всі злакові багаті на складні вуглеводи, які засвоюються правильно, тобто повільно, без інсулінових «виливів». Це дуже добре відображається на фігурі, не впливає на зайву вагу, і в цілому робить Вас дуже витривалими.

Учені давно довели, що якщо ми хочемо бути здоровими, крім всіх інших «здорових» факторів, нашому тілу ну просто необхідно отримувати 30-40 гр. клітковини, тоді як середньостатистичний житель нашої країни вживає приблизно 8-12 гр. Цілюща клітковина в найбільших кількостях міститься в злакових, фруктах і овочах. Хочете налагодити своє здоров'я - їжте каші з фруктами, з тушкованими або свіжими овочами.

Також варто звернути увагу на наступні дані: клітковина надає благотворну дію на травну систему, вона стимулює роботу кишечника і сприяє виведенню непотрібних речовин з організму. Також варто звернути увагу на висівки, які на хлібозаводах утилізують, а малу частину пускають на продаж. Але задумайтеся, якби ми всі раптом почали вживати висівки, то на утилізацію вони б тоді не пускалися, а йшли на продаж, на прилавки наших магазинів, і приносили неоціненну користь здоров'ю людини. Адже висівки унікальні за своїм складом, тому це мега-продукт за змістом клітковини, вітамінів групи В і макро і мікроелементів.

Вони дуже позитивно впливають на шлунково-кишковий тракт, на мікрофлору шлунка. Привнесу уточнення, висівки - це найцінніша частина злакових, яка чарівним чином впливає на здоров'я. Не дарма під час постів, багато помічають значне поліпшення здоров'я, адже основний акцент при постах робиться на каші.

Ви ніколи не замислювалися над тим, яким раніше був сильний, здоровий і витривалий український народ. Нас боявся весь світ, про нашу силу ходили легенди. Відповідь проста - велика кількість каш в раціоні робили їх непереможними. А що зараз? На жаль більша частина українців отримує на сніданок бутерброди з вибіленого, позбавленого користі і волокна хліба, та до того ж на бутерброді найчастіше знаходитися підозрілої якості ковбаса або ж сир, виробництво яких давно не відповідає жодним ГОСТам.

У зв'язку з цим, організм страждає, підтверджується стрес, хвороби, тобто якість життя значно знижується, та й в принципі саме відчуття життя втрачається. Ось так банально ми залежимо від того, що їмо.

Доброго всім здоров'я і любові до каш!

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Знизити рівень цукру в крові, очистити кишечник і судини, нормалізувати обмін речовин і роботу підшлункової залози...
Як визначити, що пора вводити прикорм. Час введення прикорму залежить від ознак фізичного розвитку малюка....
Чи потрібно дотримуватися спеціальну дієту при гельмінтозі? Ми зіткнулися з такою неприємністю, як гельмінти. Лікар...
Дієта для живота допоможе вам зробити живіт пружним і плоским. Завдання дієти - спалити жир в області талії і правильно...
Scroll To Top