Рекомендуємо прочитати

5 ідеальних поз для чуттєвого сексу

article2248.jpg

Вибирайте сексуальні пози для ніжної і чуттєвої ночі кохання. Особливо вони підходять для партнерів, які закохані одне в одного або ж хочуть закохатися одне в одного заново.

1. Поза "Пізанська вежа"

Як? Під час прелюдії перемістити з коханим в кімнату, де є стіл. Тому що для сексу в цій позі потрібен буде стіл або стійка тумба. Оголеною сядь на край столу. До того моменту, як чоловік введе пеніс у піхву, візьми його чоловічу гідність в руку і плавно почни погладжувати їм свою вагіну. Потім проведи по клітора і знову перемістилися до вагіни. Ці дії збудять його ще сильніше.

Помітила, що він вже знемагає від бажання — дозволь йому увійти в тебе. Коли пеніс коханого чоловіка виявиться всередині тебе, поклади його руку на свій клітор. Після гарненько обіприся на лікті, розведи і підніми ноги так, щоб партнер міг підтримувати тебе за литки або щиколотки. Під час статевого акту стискай і розслабляй м'язи піхви. Ця стимуляція допоможе зробити твій оргазм більш яскравим, а також доставить ніжну насолоду партнерові.

2. Поза "Бомба уповільненої дії"

Як? Чоловік сидить на стільці, ти сідаєш на нього зверху, руками обхоплюючи за плечі. Перед проникненням можна трохи пограти, проявивши сексуальну фантазію. Наприклад, легкі торкання, ніжні погладжування, глибокі поцілунки, еротичне спідня білизна, міні-стриптиз — зроблять сексуальний вечір більш чуттєвим.

Перевага цієї секс-пози в тім, що ти будеш визначати, з якою швидкістю розвиваються події. Якщо мова йде про ніжний і романтичний секс, поспішати не варто. Під час проникнення для початку впусти в себе лише голівку його пеніса, почни стискати і розтискати м'язи піхви. Потім переходь до легких грайливим фрикціям. А коли відчуєш, що партнер більше не може себе контролювати, знов підніми і залиш всередині себе лише голівку його пеніса. Кілька разів стисни її, як би закінчуючи гру, і після впусти в себе повністю. Глибокі фрикції в унісон зроблять фінал пристрасним і оргазмічним. Хоча на фінішній прямій можна і розтягнути задоволення.

3. Поза "Любов по-східному"

Як? Ти лежиш оголена на ліжку, на животі. Твої ноги злегка розведені в сторони. Чоловік прилаштовується ззаду.

Попроси його, щоб він трохи розслабив тебе — цілував твою спину, погладжував стегна, злегка пощипував сідниці. Помітила, що він збудився після такої прелюдії, нехай глибоко увійде в тебе. А ти зведи ноги разом і схрести їх біля кісточок — твоя вагіна дуже туго обхопить його пеніс. Це подарує вам обом неймовірно гострі і приємні відчуття. Крім того, під час сексу партнер може ніжно покусувати твою мочку вуха, рукою стимулювати твій клітор, цілувати тебе в шию або ніжно стискати груди.

Любов по-східному

Зверни увагу: в цій позі не можна здійснювати ритмічні і різкі фрикції, щоб не було боляче або дискомфортно.

Поза "Любов по-східному"

4. Поза "Ще глибше і ніжніше"

Як? Це покращена сексуальна поза місіонерів, в якій чоловік знаходиться зверху. А ти, лежачи на спині, підклавши під сідниці кілька подушок. Завдяки цій височині проникнення стане глибшим. Крім того, в цій позі його лобок треться об твій клітор, активно стимулюючи його, а також відбувається додаткова стимуляція точки G.

Ще глибше і ніжніше

5. Поза "Фінішна пряма"

Як? Ти лежиш на спині, а партнер входить в тебе, як у місіонерській позі. Після невеликого розігріву, йому слід вийти і зайти ще раз, але при цьому так, щоб твої ноги виявилися у нього на плечах. Яскравий фінал вам забезпечений. Тому що твої ноги, підняті вгору, зроблять проникнення більш глибоким і чуттєвим. До того ж, ця поза приємна для тих партнерів, які люблять під час сексу дивитися в очі один одному і поєднувати сексуальні руху з додатковими ласками і поцілунками.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Починайте з прелюдії — це як музикант налаштовує свій інструмент — чоловік повинен підготувати свою даму до...
Небагато жінок можуть дозволити собі жити повсякденним життям, не піклуючись про ті зайві сантиметри, що лежать...
Ви хочете навчитися володіти своїм тілом під час статевого акту? Скористайтеся цими зовсім не складними вправами, мета...
Scroll To Top