Рекомендуємо прочитати

Зелена кава для схуднення

article3395.jpg

Зелена кава і зелений чай останнім часом завоювали вдячність мільйонів жінок, раніше роблять безуспішні спроби схуднути. Саме ця властивість (а адже стрункість - мрія кожної з нас, але природна любов поїсти часто заважає досягти своєї мети) і стало причиною всезростаючої популярності зеленої кави.

Звичайно, поїдаючи тістечка і запиваючи їх зеленою каву, не схуднеш, а ось поєднуючи її вживання з тренуваннями і правильним харчуванням - цілком. Чим же так корисна зелене кава? Чому вона настільки ефективна в схудненні? Давайте розберемося в її склад і властивості.

Зелена кава: користь
Хлорогенова кислота - найважливіший компонент, в досить великій кількості входить до складу кави. Завдяки цій кислоті кава і може похвалитися численними властивостями, корисними для організму. Як ви знаєте, часто зайві кілограми - це слідства забруднення організму, який необхідно очистити. В цьому випадку кілограми можуть загубитися самі собою, так як хлорогенова кислота грає роль антиоксиданту, який зв'язує і виводить з організму токсини. Більш того, токсини стають причиною виникнень і загострень досить серйозних захворювань. Хлорогенова кислота, як і багато речовини, руйнується, що пояснює її відсутність в чорній каві, а ось в зеленій, необробленій, її концентрація висока. У з'єднанні з кофеїном хлорогенова кислота допомагає схуднути. Яким чином? Настільки вдале поєднання не дає жиру засвоїтися під шкірою, в цей же час спалюючи вже наявні зайві кілограми.

Також багата кава та іншими кислотами - органічними (лимонна, яблучна, кавова, оцтова) і жирними (ліноленова, олеїнова, стеаринова та інші). Алкалоїд кофеїн нормалізує обмінні процеси.

Зеленою кавою (не варто зловживати, декількох чашок цілком вистачить) дає прилив енергії, тому зайві калорії губляться ще швидше. У помірних дозах зелена кава покращує роботу серця, підсилює метаболізм і навіть допомагає при діабеті (тільки з дозволу лікаря). Зелена кава в косметології Масло зеленої кави покращує стан шкіри, живлячи її і зволожуючи, усуває целюліт і робить шкіру набагато еластичнішою.

Протипоказання до застосування зеленої кави
Гіпертонія, глаукома, діарея, роздратована слизова кишечника, розлади нервової системи, прийом заспокійливих засобів, остеопороз, період лактації та вагітність. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Обгортання Парафанго - це чудова процедура з використанням натуральних активних компонентів, яка омолоджує шкіру,...
Якщо ви раптово виявили, що ваша шкіра стає схожою на апельсинову шкірку - це целюліт. Вам треба починати вживати...
У перекладі з англійської мови слово scrub означає не що інше, як «скребти», «терти» або ж «чистити» -...
Целюліт як правило виникає на животі, сідницях і стегнах. Тобто вся зона від талії до колінних суглобів зазвичай...
Scroll To Top