Рекомендуємо прочитати

Полікістоз яєчників

article1131.jpg

Полікістоз яєчників - це досить часте гормональне захворювання, яке призводить до порушення механізму овуляції, тобто яйцеклітина не виходить з яєчника, і через це розвивається безплідність. При полікістозі є порушення менструального циклу, проявляється небажане волосся на руках, ногах, обличчі, також збільшується вага тіла. Всі ці зміни відбуваються через гормональний дисбаланс. У пубертатному віці однією з ознак полікістозу яєчників може бути відсутність місячних, а також нерегулярні або занадто рясні місячні. Але повністю полікістоз яєчників проявляє себе вже в репродуктивному віці, коли жінка не може завагітніти чи виносити дитину.

Полікістоз яєчників спостерігається при порушенні функції роботи гіпоталамуса, гіпофіза і надниркових залоз. Тому прояви захворювання можуть бути різними в залежності від ряду причин його виникнення. Свою назву полікістоз яєчників отримав через вид яєчників в період захворювання: яєчники збільшені і мають безліч наростів (кіст).

Полікістоз яєчників - можна назвати одним з найпоширеніших гормональних захворювань, від якого страждають жінки дітородного віку (5-10% жіночого населення планети).

Але своєчасне і якісне лікування полікістозу, як і рання діагностика, можуть допомогти знизити ризик ускладнень, в т. ч. діабету і серцевих захворювань.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Вісім порад для жінок які намагаються завагітніти. Можливо, декому вони здадуться наївними, але повірте є безліч жіно ,...
Постійно з'являються прищі на такому пікантному місці, як сідниці? Дійсно, інший раз вони можуть зіпсувати всю картину...
Відсутність овуляції - є однією з причин безпліддя. Зараз одним з найбільш поширених методів лікування безпліддя є...
Все, що ви хотіли знати про протизаплідне кільці, але не наважувалися запитати. Що являє собою кільце? Це кільце...
Scroll To Top