Рекомендуємо прочитати

Протизаплідне кільце: 12 відповідей на головні питання

article1646.jpg

Все, що ви хотіли знати про протизаплідне кільці, але не наважувалися запитати.

Що являє собою кільце?

Це кільце зроблене з гіпоалергенного еластичного матеріалу. Воно просякнуте гормонами, які щодня виділяються, всмоктуючись у кров. Кількість в ньому гормонів мінімальна. Вони запобігають виходу яйцеклітини з яєчника і запліднення, тому за вагітніти неможливо.

У чому полягає головна перевага кільця перед іншими контрацептивами?

Найважливіше те, що кільце має цілеспрямовану дію. Тобто гормони не проходять через ваш шлунок і печінку, як при прийомі оральних контрацептивів, а діють місцево, отже, вплив на організм мінімальний.

У чому саме головне зручність кільця?

Про це найкраще запитати жінок, що користуються кільцем. А вони відзначали, що саме головне зручність полягає в простоті застосування. Ввів кільце - і можна забути про нього майже на цілий місяць (21 день). Не треба щодня пам'ятати про те, що треба випити таблетку, або про інші способи запобігання вагітності безпосередньо перед статевим актом.

Як користуватися кільцем?

Ви вводите кільце один раз на місяць на 21 день, а потім дістаєте. Сім днів ви живете без нього. У цій перерві наступає менструація. Через тиждень потрібно ввести нове кільце. Старе буде непридатним для використання, так як воно віддало вам всі свої гормони.

Чи важко вводити і діставати кільце?

Кільце встановити дуже просто, не складніше, ніж ввести тампон. Якщо ви відчуваєте якийсь дискомфорт після введення, просуньте кільце глибше. Дістаєте ви його теж самостійно. Ніяких ниточок у нього немає - потрібно ввести вказівний палець глибоко в піхву, підчепити кільце за край і витягнути.

Чи може кільце загубитися десь всередині жінки?

«Загубитися» воно не може. Воно здатне просунутися тільки до шийки матки, не далі.

Чи може воно випасти?

Справа в тому, що кільце дуже еластичне і після введення приймає форму вашого тіла. Тому випасти воно в принципі не може. Але якщо раптом з вами подібне відбулося, кільце треба сполоснути прохолодною кип'яченою водою і встановити назад.

Чи не заважає кільце під час статевого акту?

Під час статевого акту ви не відчуваєте кільця. Сексу воно анітрохи не заважає.

Чи можна погладшати від того, що кожен день отримуєш від кільця гормони?

Побічні ефекти, такі як вплив на вагу, не були помічені у жінок, що користуються кільцем. І це не дивно, адже кільце містить гормонів менше, ніж будь-який інший препарат.

Які гарантії того, що не завагітнієш?

Ефективність рингу складає 99%.

Кільце досить довго перебуває «всередині» організму. Чи не виникає шкідливого місцевого впливу?

Ні, не виникає. Оболонка зроблена з не вбираючого матеріалу, який широко використовується в медицині, наприклад, для виготовлення імплантантів. Кільце ніяк не впливає на стан піхви і не збільшує частоту виникнення запалень.

Чи є якісь протипоказання до застосування кільця?

Як у всякого гормонального засобу, у цього є певні протипоказання, але в порівнянні з іншими контрацептивами вони нечисленні. Починати застосування кільця потрібно, зрозуміло, порадившись з гінекологом. Тільки лікар може враховуючи індивідуальні особливості вашого організму і порекомендувати відповідний препарат.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Перш, ніж оприлюднювати всі нижче наведене, попереджаємо: захиститися від «делікатних» хвороб і небажаної вагітності...
Багатьох людей цікавить питання, від чого залежить тривалість статевого контакту. Тривалість статевого акту залежить...
Багато дівчат роблять мінет своєму коханому чоловіку, тим самим доводячи, наскільки він їм близький. Інші ж навпаки -...
Scroll To Top