Рекомендуємо прочитати

Як завагітніти швидше

article2793.jpg

Вісім порад для жінок які намагаються завагітніти. Можливо, декому вони здадуться наївними, але повірте є безліч жінок, для яких багато чого з описаного явиться одкровенням.

Порада № 1. Оптимальна частота занять сексом, для пар бажаючих зачати дитину - три рази на тиждень. Взагалі регулярний секс є кращим способом завагітніти. Пари часто намагаються частіше займатися сексом під час розрахункового періоду для овуляції, і роблять перерву, коли овуляція, на їх думку, пройшла. Це неправильно з двох причин, по-перше, не можна сліпо довіряти розрахунками і календарям, жіноче тіло, як усякий живий організм має свої особливості, і часто овуляція відбувається зовсім не тоді, коли ви розраховуєте. По-друге, див. Порада № 3.

Порада № 2. Проте, намагайтеся якомога точніше розрахувати або дізнатися час овуляції. Для цього існує безліч способів, і ваш гінеколог може порадити вам кілька з них.

Як завагітніти швидше

Порада № 3. Щоб завагітніти швидше, займайтеся сексом до овуляції, а не після. Іноді пари губляться, у виборі кращого часу для занять сексом, по відношенню до овуляції. У вас є невеликий проміжок часу кожен місяць, щоб завагітніти. Після овуляції яйцеклітина живе приблизно 24 години. Сперма, ж з іншого боку, має життєздатність протягом трьох-п'яти днів. Саме тому заняття сексом за два-три дні до овуляції збільшує ваші шанси завагітніти.

Порада № 4. Не покладайтеся тільки на календарний метод для прогнозування овуляції. Календарний метод передбачає, що у Вас є регулярний 28- денний цикл і овуляція в середині циклу. Хоча це краще, ніж просто вибір довільного дня, для занять сексом, але цей спосіб не дуже точний.

Порада № 5. Перш ніж почати спроби завагітніти зверніться до лікаря. Переконайтеся, що ваші статеві шляхи знаходяться в доброму здоров'ї. Не вилікувані інфекції, що передаються статевим шляхом, або поганий стан здоров'я може вплинути на ваші шанси завагітніти. Крім того, лікар може порекомендувати спеціальні вітаміни і вправи для бажаючих завагітніти.

Порада № 6. При спробі завагітніти, дуже важливо не курити, не вживати алкоголь або наркотики. Не потрібно додатково пояснювати, чим ці шкідливі звички загрожують дитині, і сенс в тому, щоб ви кинули курити або вживати алкоголь до вагітності, а не чекали, поки дізнаєтеся, що вагітні.

Як завагітніти швидше

Порада № 7. Приємний секс збільшує ваші шанси. Іноді, коли пари намагаються завагітніти, секс стає для них чимось типу обов'язку, і в результаті, він втрачає свою привабливість. Постарайтеся різноманітити ваші сексуальні ігри. Деякі дослідники вважають, що наявність оргазму під час статевого акту збільшує ваші шанси завагітніти. Згідно з цими дослідженнями, спазматичні рухи матки, під час оргазму, спрацьовують як всмоктуючий сперму насос.

Порада № 8. Займайтеся сексом в позах, які затримають сперму в піхві довше. Уникайте позицій, коли жінка знаходиться зверху. Сила тяжіння в цих позиціях працює проти вас, і сперма попросту випливає з піхви. Хорошим варіантом, для бажаючих завагітніти, є місіонерська позиція, особливо, якщо ви спробуєте покласти подушку під стегна, щоб забезпечити нахил таза для затікання сперми вглиб. Також добре підходить для цих цілей позиція доггі-стайл коли жінка стоїть на колінах і ліктях, а чоловік позаду. Крім цього ви можете використовувати позицію на - боці. Не вставайте відразу після сексу. Постарайтеся розслабитися і дозволити спермі залишатися в піхві як можна довше.

Як завагітніти швидше

Більшості пар вдається завагітніти протягом одного року. Якщо ви не завагітніли протягом року - зверніться до лікаря за консультацією.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кожен третій випадок відсутності дітей в парі лежить на совісті чоловіка, який страждає безпліддям. Дізнаємося...
Здатність до відтворення роду — це одне з найголовніших людських достоїнств. Недарма безпліддя у всі часи вважалося...
Багато хто посміхнеться, почувши таке питання. Але виявляється, на світі є тисячі людей, які відчувають великі труднощі...
Полікістоз яєчників - це досить часте гормональне захворювання, яке призводить до порушення механізму овуляції, тобто...
Scroll To Top