Рекомендуємо прочитати

10 кращих поз для кунілінгуса

Леді-Х  2405 днів назад (25 травня 2013)
Якщо ви вважаєте, що оральний секс з жінкою обмежується однією-двома позами, то знайте: ви дилетант і все в житті пропустите, якщо не прочитаєте цю статтю.
""
Зображення зменшенно. Клацніть, щоб побачити оригінал.

 
Почнемо з класики. Відкриває наш список класична поза, її ще називають "ширяючий орел". Тут все просто: жінка на спині, ноги зігнуті або напівзігнуті, розведені в сторони досить сильно. Плюси в тому, що чоловік має доступ до всіх ерогенних зон жінки. Це і внутрішня поверхня стегон, і статеві губи, і клітор, і анальна зона. Можна не обмежуватися оральними вправами, більшості жінок подобається, коли в піхву вводять пальці, а також стимулюють анус.

 На дев'ятому місці розташовується поза, яку сексологи радять жінкам, які мають труднощі з досягненням оргазму. Партнер повинен лягти так, щоб його потилиця була на краю ліжка. Його партнерка повинна практично сісти на його обличчя. Її завдання - рухатися так, як їй хочеться. Завдання чоловіка - ласки язиком і губами. Також цей спосіб кунілінгуса підійде тим парам, які практикують рольові ігри або домінування жінки.

 Восьме місце займає чимось схожа поза, "наїзниця на обличчі". Чоловік лежить на спині, під голову підкладає подушку. Жінка сідає йому на груди верхи, підсувається таким чином, щоб максимально розкрити піхву. Потім вона відкидається назад, спираючись або на свої руки, або лягає на чоловіка спиною. Поза досить "лінива" для обох партнерів, в той же час чоловік може використовувати свої руки для ласк тіла жінки.

 Сьоме місце ми віддали позі "навушники". Таке веселе назву позі дав той факт, що вуха чоловіки прикриті ногами жінки. Техніка така: партнерка лежить на боці, ноги злегка зігнуті. Чоловік в такій же позі, тільки перпендикулярно тілу жінки, так, щоб голова знаходилася між її ніг.

 На шостому місці привільно розташувався "шарф". Називається поза так тому, що ноги жінки лежать на чоловікові так, як був би пов'язаний шарф. Жінка лежить на спині, чоловік - на животі, голова у неї між ніг. Схрестивши ноги, жінка як би обіймає партнера за шию. У цій позі партнерка може сама задати той темп, який їй потрібен.

 П'ятірку лідерів відкриває поза "прапорець". Цей спосіб дозволяє чоловіку стимулювати не тільки піхву, але і анус, отже, партнерка одержує більше задоволення. Техніка тут така: вона лежить на боці, одна нога трохи зігнута, друга або відведена вгору, або зігнута і також відведена. Чоловік теж лежить на боці (так як в "навушниках"), перпендикулярно до неї. Виходить, що йому відкрита вся область геніталій, це дозволяє йому робити кунілінгус язиком, губами і руками.

 На четвертому місці поза, яка більше годиться для аннілінгуса, до клітора в ній партнеру не дістати. Жінка лягає на спину і піднімає ноги догори, притримуючи їх під колінами. Чоловікові буде зручніше стояти на колінах перед жінкою. Для неї цей спосіб хороший тим, що чоловіка не видно в цій позі і жінка може зосередитися на своїх відчуттях і фантазіях.

 Третє місце отримав "рульовий". У цій позі партнерка стоїть на підлозі, ноги на ширині плечей. Чоловік сідає на підлогу обличчям до партнерки і, таким чином, може пестити всю область геніталій. У цій позі проникнення у піхву вельми глибоке і до клітора теж легко дістати. Жінка теж може дати зрозуміти, як їй більше подобається, і задати темп.

 Срібло ми віддали позі "пісочний годинник". Чоловік лежить на спині, жінка лягає на нього зверху теж спиною, ноги розведені в сторони, розкинуті в сторони. Тут чоловік може регулювати дотик тіла партнерки до його члену, він може задавати ритм, обіймаючи її за талію руками.

 Перше місце заслужено займає поза "заборонений плід". Жінка лежить на животі, підклавши під стегна подушку і розсунувши ноги. Чоловік робить їй кунілінгус ззаду, ця ж поза підходить і для аннілінгуса. У цій позі можливо глибоке проникнення у піхву. Багатьом жінкам подобається ця поза, тому що чоловік проводить язиком від клітора і нижче, а не навпаки, як буває при позах на спині. Ну і ще ця поза може стати прелюдією як перед вагінальним, так і перед анальним сексом.


Scroll To Top