Рекомендуємо прочитати

Екологічно чисте прання у пральній машині

Клуб Здоровя  1286 днів назад (14 червня 2013)
Останнім часом ми все частіше замислюємося про продукти без хімічних добавок. І екологічно чисте прання у пральній машині - не виняток, адже кожна господиня хоче для здоров'я своєї родини вживати якомога менше хімії.
""
Зображення зменшенно. Клацніть, щоб побачити оригінал.

Так от, поспішаю вас порадувати: екологічно чисте прання - не міф! Можна дійсно відмінно прати без різних фосфатів, оптичних відбілювачів та іншої хімічної гидоти.

Отже, для того, щоб не прати шкідливими порошками, а в пральній машині проводилася тільки екологічно чисте прання, дотримуйтесь декількох правил.

1. Будь-яку білизну попередньо замочуйте, навіть, якщо ваша дитина забруднила її до невпізнання. Якщо речі кольорові, замочіть їх на пару годин. Якщо білі - залиште замоченим на ніч. А ось носовички замочуйте окремо в прохолодній і підсоленій водичці.

2. Приготуйте свій екологічно чистий порошок для прання. Для цього візьміть терте мило або обмилки (250 грам), буру (125 грам) і соду (так само 125 грам). Змішайте їх і зберігайте в баночці або коробці. Перед тим, як приступати до прання у пральній машині, додайте близько 100 грам суміші у відділ для порошку. Після прання прополощіть білизну в оцтовому розчині.

3. Бавовну або льон періть з додаванням соди. Екологічно чисте прання цих тканин за допомогою соди зробить ваші речі просто білосніжними! Температура для таких речей повинна бути досить гарячою - близько 70 градусів.


Scroll To Top