Рекомендуємо прочитати

Дитячий масаж: як запобігти плоскостопість?

article3298.jpg

Всяка мама піклується про свою дитину і знає, що масаж корисний для її здоров'я, а також є і профілактикою багатьох захворювань.

Якщо ви піклуєтеся про ніжки свого малюка, то обов'язково робіть масаж. Адже він допоможе вберегти дитячі ніжки від плоскостопості. Але не тільки від цієї недуги врятує масаж.

У перший рік життя масаж ніжок впливає на розвиток малюка, зміцнює його опорно-руховий апарат, поліпшує кровообіг і загальний тонус м'язів.

Варто звернути увагу на те, що дитячі ніжки дуже відрізняються від ніг дорослої людини. У дитячої ніжки є свої особливості. В першу чергу це стосується дитячих кісточок - вони ще незміцнілі, а м'язи слабкі. Якщо ви звертали увагу, то в перші роки життя ніжка малюка здається практично плоскою. Так здається за рахунок жирового прошарку в виїмці зводу стопки.

Найкраще звернутися до дитячого лікаря, який зможе визначити, правильно чи ні розвивається стопа дитини. На сьогоднішній день є дуже багато дітей з проблемами в розвитку стоп, і позбутися від цієї проблеми допомагає саме масаж

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Хворіти наші жіночі ноги можуть з різних причин. Залежно від того, чим викликана біль в ногах, слід шукати шляхи...
Дитячий масаж є кращим засобом для профілактики більшості захворювань, які чатують малюка на ранніх місяцях розвитку....
Здоров'я дітей? це найголовніше в житті батьків. До питання розвитку і здоров'я малюка потрібно підходити з усією...
Що таке судома і що робити, якщо вона часто зводить ногу? Судома - це мимовільне скорочення м'яза. Вона може бути...
Scroll To Top