Рекомендуємо прочитати

Як позбутися від судом ніг?

article3561.jpg

Що таке судома і що робити, якщо вона часто зводить ногу? Судома - це мимовільне скорочення м'яза. Вона може бути викликана перевтомою, тривалим перебуванням у незручній позі, переохолодженням або фізичною тривалою напругою м'язових груп, окремих м'язів. Найбільш відомі судоми литкового м'яза, саме на ці судоми найчастіше надходять скарги від страждаючих цією проблемою. Поговоримо про це докладніше і наведемо кілька прийомів акупунктури, що дозволяють нівелювати проблему.

Майже всі ми відчували судоми ніг. Зазвичай це одноразова неприємна подія, але трапляються і досить часті судоми. Є люди, у яких нічні судоми литкових м'язів - це регулярне явище. Причинами цього можуть бути нестача в організмі калію і кальцію, плоскостопість або варикозне розширення вен. У кожному разі, часті раптові судоми це привід звернутися до лікаря для проведення обстеження та призначення відповідного лікування. Що ж стосується точно встановленої нестачі мікроелементів калію і кальцію, то варто збільшити в раціоні харчування сирів, сиру, яблук, бананів, кураги, звернути увагу на вітамінні препарати.

Деякі типові причини виникнення судоми ніг вночі

1. Тривале знаходження в незручній позі. В результаті чого в м'язовому каналі затискається м'язовий нерв, відбувається судома. Легкий масаж для розслаблення м'язи і прийняття зручної пози зазвичай вирішує цю проблему.

2. Надлишок в організмі кофеїну. Вирішується зменшенням кількості випитого щодня кави. Одночасно з цим слід скоротити вживання цукру.

3. Надлишок в організмі нікотину. У цьому випадку необхідно відмовитися від сигарет або суттєво зменшити їх вживання.

4. Різні травми, пухлини мозку, епілепсія, неврологічні захворювання, токсикози при вагітності. Для лікування цих захворювань необхідно звертатися до відповідних профільних фахівців. Нічні судоми ніг проходять після лікування такого, виявленого лікарем захворювання.

Інша ситуація, при якій виникає це хворобливе явище - судома від переохолодження взимку або під час купання в холодній воді. Особливо небезпечно це явище під час купання у великій водоймі, коли поруч немає людей, здатних надати допомогу.Такі судоми не означають наявність у людини якогось захворювання. Потерпілому від судоми слід вибратися з води, зігрітися і ретельно помасажувати кінцівку. Та й взагалі, регулярний масаж це відмінний засіб проти виникнення судом.

Як позбутися від судом ніг розповідає Й Цуцуми, японський фахівець з акупунктури.

Перша вправа проти судоми

Для боротьби з судомою литкового м'яза ретельно масажувати точку «седзан», розташовану посередині ікри. Тривалість масажу 2 хвилини.

Перша вправа проти судоми

Друга вправа проти судоми

Друга точка, на яку слід впливати точковим масажем - це точка «ітю», яка знаходиться у верхньому краї ікри. Масажувати її слід 2 хвилини.

Друга вправа проти судоми

Третя вправа проти судоми

Точка в середині підколінної западини - це третя точка для акупунктурного двухминутного впливу.

Третя вправа проти судоми

Зверніть увагу, що для досягнення швидкого і максимального ефекту, запропонований невеликий комплекс акупунктурних вправ необхідно виконувати тричі на день. Будьте здорові! 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Кількість випадків захворювання серця в наш час прогресивно збільшується. Серце особливо страждає від неправильного...
У чому перевага засобів для миття волосся? Це їх натуральність. Те, що ми наносимо на шкіру і на шкіру голови,...
Кожному курцеві, який страждає від цієї залежності, хочеться кинути палити, але це завдання здається зовсім...
Різних розмірів, кольорів і форм...Насіння - це зародки рослин з початковим запасом поживних речовин. Рослини...
Scroll To Top