Рекомендуємо прочитати

Як користуватися соскою-пустушкою.

article3347.jpg

Якщо ви користуєтеся пустушкою головним чином при затримці газів у дитини, то і давати її потрібно, коли у дитини болить животик від газів. У величезній більшості випадків після 3 місяців гази перестають мучити дитину.

Як користуватися пустушкою, щоб попередити смоктання пальців?
По-перше, близько половини дітей ніколи не намагаються смоктати палець або роблять це дуже рідко і недовго. В цьому випадку вам нема чого попереджати. А якщо у дитини немає болю від затримки газів, то вам взагалі не потрібна пустушка. Але якщо дитина намагається засунути в рот палець після їжі і жадібно смокче його, якщо це йому вдається, то чи не краще буде дати йому пустушку?

Якщо дитина звикне смоктати палець і ви спохопитеся лише через кілька тижнів або місяців, то він швидше за все відмовиться від пустушки. Він звикає до приємного відчуття, яке смоктання викликає і в роті, і в пальці. Тому якщо ви вирішили користуватися соскою-пустушкою, то давайте її в перші ж тижні життя.

У який час дня давати пустушку?
Логічно давати її тоді, коли дитина шукає ротиком і намагається смоктати пальці, одяг і все, що може дістати. У перші місяці дитина не спить тільки до і після годування. Отже, саме в цей час йому дають пустушку. Але якщо вона не спить між годуваннями, все одно дайте їй пустушку. 

Давати її потрібно якомога частіше в перші 3 місяці. Таким чином, інстинкт смоктання дитини буде задоволений і вона швидко відмовиться від соски. Я думаю, що краще виймати пустушку з рота дитини, коли вона починає засинати або як тільки вона засне, якщо вона не заперечує. На це є дві причини. Дитина, яка звикла спати з соскою в роті, прокинеться і кричатиме, якщо соска випаде. Це може траплятися по десять разів за ніч і доставить вам багато занепокоєння (особливо, якщо дитина, яка раніше спала на спині, почала спати на животі). Крім того, якщо дитина звикла засинати з соскою в роті, то через кілька місяців вона буде не в змозі заснути без неї, як би їй не хотілося спати. Це може привести до того, що вона відвикне від соски набагато пізніше. 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Якщо ваш малюк ніяк не може відучитися від соски, то ви вже, напевно, перегорнули безліч сторінок в Інтернеті у пошуках...
Scroll To Top