Рекомендуємо прочитати

«Сексуальна» залежність

article3410.jpg

Коли ваш партнер викликає в вас «хвилю» сексуального потягу, і ви не можете стримуватися від бажання, прагнучи задовольнити свою потребу в сексі, це не є непристойним або насторожувати. Між вами є почуття і сексуальний потяг. Але ось, коли ви не можете не думати про секс кожен день, коли ви тільки заради фізичної потреби вступаєте в зв'язок, прийшов час звернутися до сексолога, швидше за все, у вас проявляються ознаки залежності від сексу.

Ніщо не виникає на порожньому місці, те ж саме стосується і залежності від сексу. В основному всі причини криються в психіці людини.
Нерідко причиною сексоголізму, а саме так і називають залежність від сексу, стає недолік ласки і душевного «тепла», особливо це стосується дівчаток. Тому подорослішавши, вони прагнуть заповнити даний пробіл, зраділий в їх житті. Жінці необхідно чути ніжні слова під час сексу, які в багатьох випадках не є проявами справжніх почуттів.

Часто жінки не відчувають емоційного «тепла» в справжньому житті, а це і штовхає їх на постійну зміну партнерів, які можуть «подарувати» їй фізичне тепло. І дамі зовсім неважливо з ким на цей раз вона проведе ніч, важливіше потім прокинутися в його обіймах.

Сексоголізм може проявитися і в слідстві порушення роботи певних ділянок головного мозку, а також через гормональні збої, але це відбувається рідко, але у всякому випадку необхідна допомога кваліфікованого фахівця.

Також невдалий початок сексуального життя провокує появу залежності від сексу. Жінка змінює регулярно сексуальних партнерів і погоджується на нові експерименти лише для того, щоб вразити свого партнера.

Сексоголізм небезпечний тим, що в гонитві за задоволенням фізичним, жінка відмовляється добровільно від довгих відносин, які могли принести їй більше емоційної радості і тепла.

Часто навіть найменші проблеми в житті, включаючи невеликий конфлікт на роботі або ж з найкращою подругою, штовхають жінку зняти «напругу». Тільки от саму проблему така поведінка не вирішує, а дозволяє лише на час забути про насущне, тобто секс розглядається їй лише як своєрідне знеболююче.

Сексоголізм проявляється нав'язливими думками про секс, нерідко це супроводжується частими мастурбаціями, а також відвідуванням ресурсів порнографічного змісту.

Небезпечні випадкові зв'язки ще й тим, що ніхто не гарантує жінці, що її партнер абсолютно здоровий не тільки фізично, а й психічно. Чи не стане це причиною нових психологічних травм і комплексів? 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Оргазм це невимовне задоволення, блаженство, яке ви відчуваєте в момент фізичної близькості. У теж час варто...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Які міфи про любов заважають дівчатам знайти справжнє кохання, вибудувати ідеальні відносини і зберегти їх на довгі...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Scroll To Top