Рекомендуємо прочитати

Сексуальний потяг залежить від віку

article3404.jpg

«Любові всі віки покірні» - твердження, що відбиває істину. Ми ж поговоримо про одну з граней всеосяжної любові, а саме, про те, які сексуальні можливості, потреби і здібності проявляє жінка в той чи інший проміжок свого віку.

Не дивлячись на те, що всі ми жінки єдині і неповторні, все ж таки такі чинники, як фізіологічні особливості, гормональний склад крові, вік, спадковість і соціальне становище, об'єднують нас в ті чи інші групи.

Розглянемо ж ряд ознак та особливостей, характерних певному віку.
У віці до 20 років дівчина перебуває в пошуку своєї власної жіночності та сексуальності, вона досить сильно стурбована проблемами своєї зовнішності, визначає час для навчання і початку робочої діяльності. Тим не менш, притаманна в даному юнацькому віці високий ступінь стурбованості про те, наскільки вона здатна в сексі і відбулася як сексуальна партнерка, навіть якщо в її житті з'явився той єдиний і неповторний. З кожним роком від купованого досвіду сексуальних ігор з партнером, посилюється і сексуальний потяг до протилежної статі. Медичними дослідженнями було доведено, що у тих дівчат, у яких секс проходив регулярно, менструальний цикл встановлювався швидше і чіткіше, ніж у інших дівчат.

У жінок до 20 років сексуальність більшою мірою залежить від регулярності менструального циклу і від його певних фаз. Наприклад, коли відбувається процес овуляції, прагнення дівчини зайнятися сексом знаходиться на вершині і саме в цей період вона швидше отримує оргазм. До того ж у цей період велика вірогідність молодого організму завагітніти.

Однак тут виникають інші особливості, які характерні для молодих дівчат віком до 20 років: великий рівень боязні перед незвіданими раніше страшними інфекційними захворюваннями, що передаються статевим шляхом; незапланована вагітність; незручність і невміння користуватися протизаплідними засобами. Звичайно, дані фактори значно знижують інтерес дівчат до заняття сексом, а від цього і сексуальний потяг і здібності дещо приторможуются.

Такий контрацептив, як презерватив, може в значній мірі знизити відчуття при статевому акті, тому знову ж сексуальний потяг дівчини зменшується. При прийнятті протизаплідних засобів одні молоді жінки розслабляються і відчувають насолоду, бо підстав для хвилювання з приводу незапланованої вагітності немає; а інші, навпаки, втрачають інтерес до сексу, тому що в їх організмі під впливом таблеток починає придушуватися вироблення тестостерону, гормону, який відповідальний за сексуальний потяг.

Коли жінці виповнюється 30 років, як правило, в цьому віці вона вже заміжня і цілком можливо з дітьми. До цього часу вона вже досягла багатьох вершин і досить добре пізнала свої можливості, бажання і сексуальні здібності. Сексуальний потяг в такому віці досягає максимальних висот, і знизити його може тільки що які-небудь стреси і проблеми, а також народження дитини.

Оргазм також починаючи з цього віку яркий і сильний, а від досвіду він стає швидше досяжний. Сексуальні розлади або проблеми найчастіше не відвідують жінку. А ось після 35 років рівень тестостерону починає повільно знижуватися, але на потязі це ще не починає позначатися.

Цікавий той факт, що під час вагітності в другому триместрі у жінок посилюється сексуальний потяг з тієї причини, що організмом в посиленому режимі виробляється гормон прогестерон, особливо, якщо планується народження хлопчика.

Під час догляду за малюком, у жінок навпаки, починає тимчасово знижуватися рівень гормону, що відповідає за сексуальний потяг. Відбувається це унаслідок сильного перевтоми і періодичного стресу. Протягом 6-8 місяців після народження дитини, у жінки може спостерігатися при статевому акті сухість піхви і навіть біль при статевому акті. Кількість занять сексом може обмежитися до 2-3 раз на 3-4 місяці. Протягом того часу, поки жінка годує грудьми, також притупляється сексуальний потяг. Однак незабаром дана недуга минає, і гормональний рівень приходить в норму.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Які міфи про любов заважають дівчатам знайти справжнє кохання, вибудувати ідеальні відносини і зберегти їх на довгі...
Оргазм це невимовне задоволення, блаженство, яке ви відчуваєте в момент фізичної близькості. У теж час варто...
Відомо, що вагітність і пологи можуть значно змінити статеве життя партнерів. По-перше, при виношуванні дитини є...
Жіноче лібідо може залежати як від спадковості, так і від виховання і життєвого досвіду. Сексуальний потяг, не...
Scroll To Top