Рекомендуємо прочитати

Як повернути чоловіка від коханки

article3411.jpg

Для початку перестань копатися в собі і шукати причини «Чому? Чим я гірша за неї? Що я робила не так?». Прийми той факт, що чоловіки - істоти непостійні, йдуть навіть від Міс Світу чи найкращою домогосподаркою. А скільки розставань серед акторів? Так що візьми волю в кулак, витри сльози і починай діяти.

Коли чоловік знаходить собі коханку?

На жаль, саме тоді, коли ти найбільш слабка - після вагітності, хвороби, «завантаження» на роботі. Тоді, коли чоловік тобі потрібен найбільше, у тебе просто не залишається сил, щоб приділяти йому достатньо часу, чим і користуються молоді привабливі, згодні на роль коханки.

З чого почати бій за чоловіка?

Спочатку зрозумій, що якщо роман вже розпочався, чоловік серйозно захоплений новою пасією, то війна за нього буде триває мінімум 8 місяців, повернути його буде досить складно. Наберися терпіння, зваж сили - чи достатньо у тебе їх, щоб його повернути? Чи буде коштувати кінцевий результат часу і нервів?

Приведи свій емоційний стан в порядок

Емоційний шок, біль від звістки про коханку триває десь 7 днів. Ізолюй себе від чоловіка. Нічого йому бачити тебе в такому стані. До того ж, ти зможеш спокійно випустити негатив, при цьому не наговоривши купу гидот на адресу невірного, а операція «повернення» трохи зачекає.

Займися собою! Чоловік не повернеться до улюбленого дивана

Відкинь думки про коханку в сторону і згадай чудовий анекдот «Якщо ваші думки тільки про коханого, сядьте на жорстку дієту! Тоді всі думки будуть тільки про їжу! ». Ось так і ти - оціни критично свій зовнішній вигляд, своє соціальне становище, подумай, що можна змінити. А думки про те, як повернути чоловіка від коханки, залиш. Вважай, що він насправді затримується на роботі або у відрядження треба. Перестань копатися в телефоні, перевіряти його сторінки в соціальних мережах, контролювати його.

Терміново міняєш зачіску - доведено, що кардинальна зміна зовнішності дозволяє оцінити себе по-новому. Тільки майстра вибери хорошого, щоб не було розчарування. Почни ходити на фітнес або шейпінг, відвідай СПА салон. Дорого? Нічого, на коханку він витрачає більше. Доведи в першу чергу собі, що ти - найчарівніша і найпривабливіша, а коханка - ну теж нічого, тільки куди їй до тебе? Якщо ти - домогосподарка, знайди роботу. Це відволіче тебе від думок про чоловіка і коханці, змусить щодня фарбується, вбиратися, закинувши старенький халат, поверне твою впевненість.
Сходи до адвоката, дізнайся про розділ майна і аліменти. Так, ти розлучатися не збираєшся, але це зніме страх перед розлученням, що вже важливо на шляху змін.

Стань турботливою нянькою, якою коханка ніколи не буде

Якщо роман тільки на початку, то чоловік буде вести себе як вередлива дитина - закиди, вимоги. Терпіння, тільки терпіння, а також уважний аналіз його слів. Не вмієш готувати картоплю фрі, яку раніше він його взагалі не їв? Значить, коханка вміє. Зроби це краще неї! Але не треба судорожно потурати всім його капризам. Слухай, запам'ятовуй - не більше.

Найголовніше в перші два-три місяці, якщо ти маєш намір повернути чоловіка від коханки - не здатися і не виганяти з дому. Чоловіки рідко йдуть, довго приймають остаточне рішення - це час на війну. Пам'ятай, йому буде складно піти, якщо вдома добре і спокійно. А ось скандали можуть підштовхнути чоловікові до рішучих дій, тоді повернути його буде практично неможливо.

Якщо вести себе спокійно, ніжно, чоловік може «розкритися» і навіть розповісти про коханку. Тут вирішальний момент - ніяких істерик, образ, скандалів. Слухаєш, запам'ятовуєш, акуратно з'ясовується, що є у коханки, чого йому не вистачає з тобою. Найчастіше вдома йому набридли прісний секс і монотонність.

А ось тепер починається робота над помилками.

Повернення сексуальності і боротьба з «буденністю»

Погодься, адже в чомусь чоловік правий. Яка ти була до весілля? Легка на підйом, впевнена в собі, пустотлива, весела. А тепер така - коханка, а ти - домашня, завантажена проблемами жінка. Чиста квартира, нагодовані діти - це прекрасно. Але, якщо ти хочеш повернути свого чоловіка, треба терміново змінюватися! Відпочивати теж потрібно. Забудь на одні вихідні про всі справи - відвезіть чоловіка в якусь поїздку. Дітей краще залишити бабусі.

Відволіктися, розважайся, щиро смійся. Згадай, які у вас спільні інтереси? Подорожі? Прекрасно! Організуй міні-відпустку хоча б на 3 дні - і марш за кордон. Недостатньо грошей? Візьми в борг або кредит. Насправді триденні подорожі обходяться не так дорого, зате чоловік буде тільки з тобою, нові враження відвернуть його від коханки.

Риболовля? Ще простіше! Дізнайся у знайомих чоловіків, де ловиться добре - і вперед на озеро. Не вмієш або не любиш? Так навіть краще - проси його про допомогу, а краще схитрувати - закинь вудку і просто спілкуйся з ним.

Не відмовляй чоловікові в сексі взагалі. При цьому старайся не лежати «колодою», а вияви активність, додай щось новеньке (та хоч просто нову приголомшливу білизну купи). Якщо складно пересилити думку про те, що він був з нею, тоді зроби так: випиши на листик всі його позитивні якості, через які ти хочеш його повернути, і згадуй про них постійно.

Терпіння, тактика - і повернення чоловіка від коханки пройшло успішно!

При перших успіхах не варто розслаблятися. Коханка, відчувши недобре, почне діяти ще активніше. Не здавайся! Не дарма ж ти таку роботу виконала. Залучай його до сімейних справах, збирай друзів та демонструй, які у вас ідеальні відносини. Скоро він сам в це повірить, а на коханку просто не залишатиметься ні часу, ні сил.

Ось основні рекомендації, як повернути чоловіка, якщо він завів собі коханку. У кожному разі доведеться діяти індивідуально, буде складно його повернути, але якщо чоловік - дійсно твоя половинка, то змінися і випробування зроблять вас ще ближче! 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Scroll To Top