Рекомендуємо прочитати

Про це ... Сексуальні тонкощі

article3406.jpg

Давайте поговоримо про деякі тонкощі, які здатні урізноманітнити наше сексуальне життя з коханою людиною і про те, до яких хитрощів може вдатися жінка для того, щоб порушити пристрасть у партнері.

Почнемо з того, що називається прелюдією в любовних утіхах, хоча багато хто просто не вважають її обов'язковою умовою при заняттях любов'ю, вони роблять ставку на пристрасть, адже згораючим від бажання коханцям не потрібні попередні ласки.

Але, це далеко не так.
Кожна людина, будь то чоловік або жінка, належить до того чи іншого сексуальному типу, який знаходиться в залежності від чутливості органу, який швидше проявляє реакцію на партнера.

І, знаючи подібну тонкість, ви зможете прискорити «включення» в любовну гру.

Давайте розберемося, що ж найбільше здатне викликати в вас приплив сексуальних емоцій?
- Оголене тіло партнера.
- Його ніжні слова на вашу адресу.
- Його ласкаві дотики.

Якщо це перше, то є тіло, то ви належите до візуального типу, тому ви волієте займатися сексом з відкритими очима і будь-яке світло не в змозі збентежити вас.

Друга відповідь дозволяє віднести вас до аудіо типу, вас збуджують подальші дії вашого партнера, які він повідомить вам на вушко пошепки.
Ну, а якщо ви зупинили свій вибір на третій відповіді, то ваш тип називається кінестетичним. Тому буде краще, якщо партнер почне любовні ігри з масажу вашої спинки, з використанням шовкової хустки або легкого пір'їнки і т.п.

А хочете «завести» коханого з ранку?
Згадайте про те, як проходять ваші збори на роботу. Як ви застібаєте бюстгальтер? Швидше за все, перевернувши його, адже так значно зручніше і швидше. Але, ж огляд порожніх його чашечок за вашою спиною ніяк не сприяє збудженню вашого партнера. А спробуйте зробити інакше, прослизнувши руками в лямки і, трохи вигинаючись вперед, граціозним рухом спробуйте застебнути бюстгальтер ззаду. При цьому дійстві вам слід повернутися обличчям до коханого, який став мимовільним свідком подібної сцени. А, якщо маневр з застібанні не вийшов з першого заходу, то ви можете попросити про допомогу.

Далі, не варто поспішати одягати свій приготований наряд цілком, почніть з верхньої її частини, залишаючи нижню частину в одних трусиках і займіться поки макіяжем і укладанням зачіски, тільки тоді можна одягнутися повністю.

Така поведінка не може залишити байдужим жодного нормального люблячого чоловіка, який буде згадувати ранкові картинки протягом всього дня, а ввечері буде мчати до вас «на крилах любові».

А чи відомо вам про те, що найчастіше воліють вдаватися до любовних пестощів на робочому місці саме представниці прекрасної статі?
До такого висновку прийшли американські дослідники, що проводили експеримент за участю п'яти тисяч чоловіків і такого ж числа жінок.

В результаті їм вдалося з'ясувати, що лише половині чоловіків знайома подібна ситуація, а от жінки займалися сексом на роботі значно частіше, їх виявилося дві третини, серед всіх учасниць експерименту.

При цьому, цікавий ще один факт, чоловіки вважають за краще робити «це» на диванчику, стільцях, кушетці, а жінки воліють використовувати для любовних утіх офісні столи.

Правда, слід відзначити те, що і ті, й інші не люблять занять любов'ю в кабінеті начальника або в приміщеннях, обладнаних офісною технікою.
А ось ще один цікавий факт, щодо взаємин статей: лише 41% представників сильної половини людства готові заради коханої буквально на все.
Решту майже 60% розподілилися наступним чином: 9% - не витримають тривалого походу по магазинах; 16% - не готові до одруження; 34% - сумніваються, що зможуть витримати перегляди нескінченних мильних опер.

Так що, милі дами, робіть висновки! 

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Перший секс воістину може стати феєричним подією, але може виявитися і повним провалом. Головне, не варто робити те, про...
Вчені з Техаського Університету в Остіні вважають, що вік, коли підлітки отримують свій перший сексуальний досвід,...
Жінки згодні буквально на все, щоб виглядати в очах чоловіка привабливо і сексуально. Але іноді те, що дівчина може...
Статеве виховання займає важливе місце в педагогічному арсеналі батьків. Свою статеву приналежність малюк починає...
Scroll To Top