Рекомендуємо прочитати

Вплив сексуального життя на здоров'я

article2918.jpg

Багато людей розглядають секс тільки як об'єкт насолоди. Але не тільки об'єктом насолоди є він - секс благотворний вплив робить на наш психологічний і фізичний стан. Фахівці радять жінкам регулярно вести статеве життя. Розглянемо вплив сексуального життя на здоров'я.

Як впливає на здоров'я статеве життя.

Секс сприяє виробленню естрогену в жіночому організмі. Даний гормон нормалізує діяльність функцій внутрішніх органів, стимулює діяльність серцевого м'яза, головного мозку, дихальної системи, сприяє зміцненню нігтів і волосся. Крім цього робить молодою і підтягнутою шкіру, забезпечуючи її пружність і еластичність. Також у період сексуальної близькості виробляється в організмі ендорфін, який є гормоном задоволення і щастя. Цей гормон позбавляє нас від стресу, тонізуючи організм.

Під час статевого зв'язку у жінки тренуються м'язи, а після зв'язку вони різко розслаблюються. Даним чином, під час сексу зміцнюється серцева система, збільшується метаболізм, інтенсивніше виводяться з організму токсини, через активний розгін по венах крові. Запобігає старінню і заспокоює організм глибоке розслаблення після сексуальної близькості. Вплив сексу на здоров'я досить великий. Вченими виявлено, що наявність регулярного сексуального життя, збільшує наш імунітет, що захищає організм від різних неприємних зовнішніх впливів і захворювань.

Регулярний секс робить позитивний вплив на молодість і красу жінки. Через сильну циркуляції крові збільшується регенерація клітин шкіри. Крім цього секс допомагає нам зберігати гарну фігуру, за рахунок спалювання великої кількості жирів (до 300 калорій). Під час сексуального зв'язку в організмі виникає гормон окситоцин (активний пептид), внаслідок цього в організмі виробляється вище згаданий ендорфін, який виробляється центральною нервовою системою. У момент збудження кількість окситоцину різко в організмі зростає, в результаті чого настає оргазм. За результатами численних досліджень можна стверджувати, що завдяки збільшенню окситоцину і звільненню ендорфінів проходить у людини біль. Це головний біль, біль у тілі, спазми. Тепер, якщо жінка, ухиляючись від сексу, буде скаржитися на головний біль, можна буде їй аргументовано відповісти, що секс - це ліки від такої недуги.

Як ще позитивно впливає на здоров'я сексуальне життя
Секс сприяє поліпшенню кровообігу. Коли люди під час сексуального зв'язку відчувають збудження, кров швидше звичайного починає циркулювати в організмі. При цьому частішає дихання у людини, серцебиття, збільшується приплив до головного мозку крові. Внаслідок цього відбувається насичення потрібної дозою кисню організму, і виводяться шкідливі речовини.

Регулярна сексуальне життя сприяє гарному настрою і поліпшенню сну.
Фахівцями доведено, що ті, хто регулярно має секс, набагато менше страждають безсонням і набагато легше справляються з важкими життєвими ситуаціями. Цілковитий спокій відчувають люди, що випробували оргазм, вони повністю відключаються від всіх проблем, що благотворно діє на психіку. Багато, через сильний розслаблення після сексу швидко засинають. Направлено вплив сексуального життя не тільки на красу й здоров'я жінки, але і на зміцнення психологічного стану. Для жінки відчувати себе бажаною дуже важливо. Крім усього перерахованого можна відзначити, що за статистикою тривалість життя людей, одружених набагато вище, ніж у самотніх людей.

Можна зробити висновок, що в житті людини сексуальне життя відіграє величезну роль. Це не тільки сприяє зміцненню психологічного і фізіологічного стану людини, але і приносить насолоду, красу, молодість і впевненість у собі. Як то кажуть - суміщення «приємного з корисним».

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Я довго роздумувала над фактом чоловічих зрад і прийшла до висновку, що чоловіки і жінки часто ходять "наліво" за...
Чоловіки часом здаються нам прибульцями з іншої планети. Не дарма ж кажуть, чоловіки з Марса, а жінки з Венери....
На дворі вже двадцять перше століття, але чомусь досі у людей панує двояке ставлення до складання шлюбного контракту у...
Всі ми закохуємося і втрачаємо голову - хтось один раз в житті, а хтось кілька разів. І найголовніше - не втрачати голову...
Scroll To Top