Рекомендуємо прочитати

Чим і як мити натяжну стелю

article2854.jpg

Натяжні глянцеві стелі - оригінальне диво дизайнерської думки. Такі стелі дуже зручні. Вони не збирають пил, не мають тріщин, і з часом не зможуть пожовтіти. Вибір стельових покриттів великий: чисто білі або кольорові, матові або глянцеві, мають візерунок або без візерунка. Виробники пишаються, що за їх товаром не вимагається прибирання. Але в житті буває, як правило, по-іншому. Дитина може кинути м'яч в стелю, на ній залишиться відбиток. Можна пошкодити поверхню покриття в свято, відкриваючи пляшку ігристого шампанського і т. д. Тут треба буде говорити не про забруднення, а про збереження стелі.

Поради професіоналів з догляду
Не допускається миття натяжної поверхні будь-якими щітками або дуже грубими губками. Вони на ньому залишать подряпини або порвуть стелю. Мити треба м'якою губкою або ганчіркою, змоченими в розчині господарського мила.

Рухи руки повинні бути легкими, обертатися по колу. Але мило може залишити неприємні розводи. Тому після обробки поверхня обробляється сухою тканиною або серветкою, яка добре зможе увібрати вологу (з мікрофібри).

Перед початком роботи треба звільнити руки від прикрас, годинників, браслетів. Інакше буде ризик псування поверхні стелі. А вона повинна бездоганно виглядати, вражаючи всіх своєю красою.

Відмовтеся від придбання засобами з абразивними частинками. Уважно читайте інструкції. У господарські креми теж додаються такі частинки. А про соду взагалі треба забути.

Якщо важко при виборі миючого засобу, то зверніть увагу на спреї. Чим менше буде механічного впливу на глянсову чутливу стелю, тим зменшиться і ймовірність його ушкодження. Багато типів стель відмінно чистяться засобами для миття скла. Ці засоби в своєму складі мають нашатирний спирт. Він не дозволяє з'являтися розводам, що дуже зручно при роботі. Та і будь-які стельові забруднення він зможе легко видалити.

Забороняється чистити стелі засобами, що містять у своєму складі ацетон. Дуже ретельно вивчайте складу засобу перед випробуванням його на ділі. Помилка призведе до серйозних пошкоджень плівки, з якої і виконана конструкція. Поведінка плівки може бути вкрай несподіваною. Вона може зморщитися, збліднути або навіть посиніти, а може бути і байдужою до хімічного препарату.

Проведіть тест на безпеку обраного миючого складу. Він простий: нанесіть крапельку засобу на шматочок плівки (якщо є) або в місці, недоступному для ока людини. Витримайте десять хвилин. Цього часу буде достатньо для підтвердження нешкідливості купленого засобу.

Тиснути на покриття при митті не можна. Саме тиску досить сильного. Можна мокру ганчірку намотати на швабру і водити по плівці без тиску. Якщо монтаж стелі виконували фахівці, то її зіпсувати важко. Але при порушенні технології існує небезпека пошкодження матеріалу, тобто його сильної деформації. І ваша старанне прибирання призведе до необхідності виклику майстра, який порадить вам зробити нове замовлення.

Виробники радять виконувати чистку за допомогою пилососа. І тут знову виникає питання якості конструкції. Можна порушити її геометрію, якщо плівка закріплена слабо. Підстрахуйтеся і зніміть павутину віничком або м'якою ганчіркою. Гладкі плівкові покриття не збирають пил. Ці плівки обробляються антистатиком.

Тепер ви озброєні знаннями по догляду за натяжними стелями. Головна вимога - це дбайливе поводження з плівкою і уникнення механічних і хімічних ушкоджень. Ваш уважний і обережний догляд за стелею дозволить милуватися цією красою довгі роки.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Існують найрізноманітніші орнаменти в стилі модерн. Безсумнівно, на сьогоднішній день, найбільш затребуваними стали...
Інтер'єр у вінтажному стилі є штучним визначенням. Вінтажними речами називають ті, яким нараховується понад 30 років,...
Сучасний світ практично повністю перейшов на пластикові вікна або склопакети. Вони і служать довше і догляд за ними...
Маленька квартира стає ще меншою, коли в ній з'являються діти. Ці поради дизайнерів підкажуть вам, як збільшити...
Scroll To Top