Рекомендуємо прочитати

Дiм і сiмя

RSS стрічка

Дизайн передпокою - виконано зі смаком

Дизайн передпокою - виконано зі смаком
Увійшовши у свій будинок або квартиру, ти відразу ж натикаєшся на обридлe шафe? Давно хотілося позбутися від потворного дзеркала навпроти вхідних дверей? Катастрофічно не вистачає місця для взуття, і передпокій має неохайний вигляд? Значить, пора, нарешті, звернути увагу на це приміщення, що несправедливо відіграє роль другорядного. Подумай: адже насправді передпокій - це перше, що бачать твої гості, а значить, їх перше враження про твоє житло та про тебе, як про господиню, складається саме тут. Прочитати »

Чим магазини в Інтернеті приваблюють покупців?

Чим магазини в Інтернеті приваблюють покупців?
З кожним роком "онлайн" шопінг стає все більш затребуваним, причому в незалежності від категорії товару. Клацаючи мишею, купують і автомобілі, і дитячі іграшки, і побутову техніку, і одяг. Давайте спробуємо вирішити, чим же все-таки залучають своїх відвідувачів онлайн магазини, і які очевидні переваги покупок в Інтернеті можна відзначити взагалі? Прочитати »

Як красиво скласти серветки

Як красиво скласти серветки
Якщо ми влаштовуємо свято у себе вдома, то хочеться, щоб все було не просто смачно, але й красиво. Це стосується як приготування і прикрашання страв, так і самої сервірування столу. Але якщо правильно розкласти столові прилади — ця задача не складна, то ось про те, як красиво складати серветки, знають далеко не всі. Тому ми постараємося розповісти вам про прості способи красиво прикрасити ваш стіл за допомогою звичайної серветки. Прочитати »

Як виглядає правильне освітлення?

Як виглядає правильне освітлення?
Якщо ви затіяли ремонт, переїзд або просто хочете поміняти меблі - вам не обійтися без покупки нових люстр, світильників і торшерів. Ці освітлювальні прилади повинні відповідати новому інтер'єру і гармонійно поєднуватися між собою. Крім того, вони повинні виконувати свою головну функцію, тобто забезпечувати достатнє освітлення за будь-яких обставин. Дуже часто ми недооцінюємо значення грамотного освітлення квартири, в результаті наші очі змушені відчувають напругу. Псується зір, псується настрій, знижується працездатність і страждає якість життя в цілому. Щоб цього не сталося, давайте... Прочитати »

Сіамська і балійска кішки - принцеса і танцівниця

Сіамська і балійска кішки - принцеса і танцівниця
Однією з найбільш популярних і улюблених порід кішок є сіамська. Даній породі вже сотні років, але точний час і місце її походження невідомо. Згідно з однією з гіпотез, батьківщиною сіамів є південно-західна Азія, на користь чого свідчить зовнішню схожість представників даної породи з кішками цього регіону. У Сіамі (нині - Таїланд) сіамські кішки вважалися королівськими і знаходилися під посиленою охороною в палаці в Бангкоку. Прочитати »

Колекціонування старовинних монет - ціла наука

Колекціонування старовинних монет - ціла наука
Колекціонування монет - одне з найбільш популярних хобі. Його часто називають нумізматикою, але це не зовсім правильне визначення. Але нумізматика - це не захоплення і не хобі, це ціла дисципліна, яка зачіпає історичні аспекти, що мають відношення до виробництва і карбування монет. Прочитати »

Перероблення старих речей

Перероблення старих речей
Дуже захоплююче заняття — придумувати нові образи старим речам. Переробка старих речей надає такий політ фантазії, що часом ви самі собі дивуєтеся, скільки всього з них можна придумати. Адже колись ви хотіли викинути за непотрібністю. Дане захоплення на сьогоднішній день набуло назву «ребрендинг», яке позначає «нове життя звичних речей». За визначенням стара річ, що використовується в одному напрямку, набуває нового статусу вживання її в іншому вигляді. Прочитати »

Алергія на молоко у дітей

Алергія на молоко у дітей
Згідно з даними статистики, в США від алергії на білок молока страждають близько 100 тисяч немовлят у рік. Вигодовування таких новонароджених, у яких проявляється алергія на молоко, досить складно, адже коров'яче молоко входить до складу багатьох сумішей для годування дітей. Є випадки, коли у новонароджених виявляється алергічна реакція навіть на вигодовування молоком матері. Прочитати »
Scroll To Top