Рекомендуємо прочитати

Чарівні властивості Кока-коли в побуті

article3543.jpg

1. Якщо ви спалили каструлю, то налив в неї Коли і довівши до кипіння, можна привести каструлю до нормального стану.

2. Дуже легко можна зробити будь-яку фотографію "старою". Для цього потрібно лише злегка змочити фотографію Кока-Колою і швидко витерти. Тільки в жодному випадку не робіть фотографію занадто вологою, інакше все зіпсується!

3. Якщо ви пофарбували волосся і отримали занадто насичений колір, то Кола допоможе вам зробити його трохи світлішим.

4. Якщо старі монети замочити в Колі, то вона зробить їх більше блискучими.

5. Налийте Кока-Коли в ваш чайник і залиште її там на весь день. Вона видалить весь накип і чайник буде всередині як новий.

6. Якщо налити Колу в унітаз, то вона зробить його помітно чистіше.

Чарівні властивості Кока-коли в побуті

7. Спробуйте зробити чудовий соус, змішавши Колу і соус в відношенні 1: 1. Обмажте цим курчати, м'ясо і т.д. до початку готування. Виходить дуже смачно!

8. Кока Кола - хороший кондиціонер для волосся. Вилийте її на своє волосся, далі промийте холодною водою та висушіть.

9. Налийте Коли в плоскі широкі тарілки і розставте їх у себе в саду. Це допоможе вам позбавитися від слимаків. Їх привертає солодкий запах цього напою, і якщо вони потраплять в цю посудину, то вибратися вони вже не зможуть.

10. Якщо ви не можете відкрутити болт через те, що він заржавів, спробуйте зробити так: ганчірку намочіть в Кока-Колі і обмотайте навколо болта. Залиште все це на кілька годин. Після цього вам буде набагато легше відкрутити заржавілий болт.

11. Треба почистити коштовності? Просто помістіть їх в стакан Коли, а потім легенько пройдіться по ній щіткою. Тільки не робіть цього, якщо на ваших прикрасах є будь-які камені. Для них це дуже шкідливо!

12. Як це ні дивно, але Кола допомагає при розладах шлунка. Але для цих цілей не слід брати тільки що відкриту пляшку, оскільки гази можуть тільки посилити його негативний стан.

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Арахіс містить корисні стероли, що знижують холестерин, також арахіс багатий антиоксидантами. Причому, в обсмажених...
Будь-яка господиня хоче, щоб її кухня блищала чистотою. І не тільки тому що кухня - обличчя господині будинку, але й тому,...
До нового року залишиться 100 днів. Вже кілька років у цей день я починаю свої "100-днювання". Для мене це всього лише...
Дефіцит часу - важлива, але недостатня умова для того, щоб частину своїх домашніх турбот перекласти на професійний...
Scroll To Top