Рекомендуємо прочитати

Досягти мети за 100 днів!

article1356.jpg

А ви знаєте, що до кінця цього року залишилося трохи менше 100 днів? Якщо ви хочете в кінці року констатувати факт, що ваш рік пройшов не даремно, то саме час побудувати короткий список головних цілей і почати його виконувати.

Своєю методикою «100 днів» ділиться популярний блогер.

«... До нового року залишиться 100 днів. Вже кілька років у цей день я починаю свої "100-днювання". Для мене це всього лише додатковий спосіб краще розібратися зі своїми цілями, завершити заплановане на рік, що минає і підготуватися до року наступаючого. Очікування чогось незвичайного від новорічних свят, магія чисел звична з дитинства. Чому б не використати їх для особистої користі?

У чому суть 100-днювання?
Я напишу три головні завдання, які я хочу завершити до кінця року. У мене був досвід більшого числа цілей, але я зупинився на трьох.

Наявність дати завершення, за замовчуванням змушує вас ставити реалістичні цілі. Досить поділити задумане на 100, відняти відсотків 10 днів, коли ви не зможете приділити час задачам, і вам стане зрозуміло, скільки вам необхідно робити щодня, щоб досягти задуманого.

Сам процес формулювання трьох завдань підштовхує переглянути список усіх завдань, які я веду в блокноті. Для мене це вкрай корисне заняття. Намагаюся робити огляд списку щотижня. При підготовці до 100-днюванні кожну задачу обмірковую під кутом, встигнеш чи ні виконати їх до кінця року. По суті, весь свій список можна прив'язати до 100-днюванні, але я волію робити основний упор на трьох важливих завданнях. У мене це завдання, які я або постійно відкладаю, або ті, від вирішення яких залежить безліч інших. Дуже корисно скласти перелік того, що ви повинні зробити для свого здоров'я: яких лікарів відвідати, які профілактичні обстеження провести, які аналізи здати.

У чому користь для мене від такого підходу?
Коли кожен день задаєш собі просте питання, що ти зробив для досягнення поставлених цілей, а календар невблаганно веде зворотний відлік, ваш погляд на власну організованість, продуктивність і дорослість стає набагато реальним і тверезим. Три місяці - це і багато, і мало. Є шанс зробити собі до нового року подарунок і почати себе більше поважати. Немає варіантів для жалю і виправдань ».

Не менш важливо для мене й те, що коли перестаєш просто розмірковувати, а переходиш до дій, мети, наближаючись, можуть змінюватися. Тільки діючи, ви краще розумієте себе і те, чого ви хочете.

Концентрація на поставлених завданнях і наближення до них, можливо навіть важливіше, ніж саме досягнення цілей. У вас є можливість самостійно влаштувати собі відмінний тренінг. Якщо витримаєте до кінця грудня, непогано прокачати потрібні якості: вміння планувати день, знаходити мотивацію, ефективніше використовувати свої обмежені ресурси - час та енергію.

Чи варто спробувати?
"100-днювання" для мене не більш ніж виверт, забава, цікавий досвід. Я не вкладаю в нього ніякого глибинного сенсу. Для мене це в значній мірі можливість перевірити себе, виклик, шанс випробувати себе.
Всім своїм знайомим раджу хоча б задуматися про те, що хотілося б встигнути зробити до кінця року.

Дивно, але більшість, з ким я заводжу розмову про цілі до кінця року, впевнені, що до новорічних свят ще далеко, "треба осінь ще пережити" і так далі.

Без всяких експериментів, витратьте 5 хвилин на те, що б записати три завдання, які ви хотіли б завершити до кінця року. Спробуйте саме написати їх. Упевнений, від одного цього вже буде користь. А якщо надумаєте приєднатися, буду радий ».

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Всі ми знаємо, що жінки люблять уважне ставлення до себе. Нам дуже приємно отримувати будь-які знаки уваги і вдячності,...
Господині, ви будете вражені, коли дізнаєтесь про чарівні власти Кока-коли у побуті! Виявляється, що це не тільки...
Банани-хороший засіб від депресії. Містять в собі алкалоїд харман. Поївши бананів людина відчуває себе краще. Банани...
Селера — рослина, відома і гаряче улюблене послідовниками народної медицини. Тому селерe варто ввести в свій раціон....
Scroll To Top