Рекомендуємо прочитати

Скільки коштують послуги домашньої помічниці?

article2774.jpg

Дефіцит часу - важлива, але недостатня умова для того, щоб частину своїх домашніх турбот перекласти на професійний домашній персонал у Києві. Щоб запросити персонального помічника для вирішення повсякденних побутових завдань, необхідно мати ще й достатня кількість грошей на оплату його послуг. Тоді професійне агентство з підбору домашнього персоналу підшукає помічників для виконання господарської роботи.

Конкретний розмір винагороди за послуги домробітниці залежить від :
• місто, в якому надається робота;
• набору наданих помічницею по будинку послуг;
• графік її роботи;
• способу найму домробітниці;
• кваліфікації та репутації самої домробітниці.

Скільки коштують послуги домашньої помічниці?

Настільки велика кількість попередніх умов ускладнює висновок рівня середньої зарплати домробітниці, але можна прикинути, скільки доведеться відкласти грошей для початку розмови про її наймі.

Якщо роботодавець бажає найняти хатню робітницю на повний робочий день для постійної роботи, і пошук її проводиться не через спеціалізоване агентство, а через Інтернет, оголошення в ЗМІ або за рекомендаціями знайомих, за її послуги доведеться викласти на місяць від $ 460 до $ 1000. Наймання прислуги через агентство обійдеться на 20 % - 40 % дорожче.

За таку зарплату помічниця надасть базовий набір послуг, в який входить:
- Підтримання чистоти (сухе, вологе прибирання);
- Періодичне проведення генерального прибирання та миття вікон;
- Прання , сушіння , прасування білизни та одягу;
- Догляд за домашніми рослинами;
- Турбота про домашніх тварин;
- Мити посуд , винесення сміття, чищення плити.

Скільки коштують послуги домашньої помічниці?

За включення у представлений список додаткових обов'язків роботодавцю доведеться доплачувати. Розмір доплати обговорюється з прислугою або представником агентства. Він залежить від виду послуги та компетенції самої домробітниці. Так доплата за щоденне готування і придбання продуктів у магазині може підняти гонорар домробітниці на 50 % -100 %.

Правда не завжди має сенс пропонувати домробітниці повну зайнятість. На цьому ринку прийнято запрошувати помічницю для разового виконання окремих послуг або комплексу базових послуг протягом якогось певного періоду часу.

Так, для надання базового набору послуг протягом всього одного дня роботодавцю доведеться заплатити домробітниці винагороду від $ 35. Причому у кожної домогосподарки послуги, що входять в такий базовий набір, можуть кардинально відрізнятися.

Скільки коштують послуги домашньої помічниці?

Розмір оплати за разові послуги також сильно коливається. Вартість разової генерального прибирання квартири починається від $ 1 за 1 кв. м, а чищення килимів - від $ 3 за 1 кв. м.

© На каблучках

При частковому чи повному копіюванні матеріалів необхідно ставити активне гіперпосилання на сайт nakablychkah.com.ua

Подібні статті:

Будь-яка господиня хоче, щоб її кухня блищала чистотою. І не тільки тому що кухня - обличчя господині будинку, але й тому,...
Господині, ви будете вражені, коли дізнаєтесь про чарівні власти Кока-коли у побуті! Виявляється, що це не тільки...
Практично кожна жінка знає, що таке прання, але не всі цей вид домашнього господарства люблять. Звичайно, можна...
В якості подарунка мамі на день народження я вибрала нову пральну машину. Там же в магазині консультант мені розповів,...
Scroll To Top